SKUPINA - Beginner

Rád/a sa učíš spolu s lektorom? Potrebuješ nakopnutie a neustálu motiváciu učiť sa? Chceš sa rozhovoriť, nech už nemáš strach otvoriť ústa, keď si na dovolenske alebo na meetingu v práci? Si na správnom mieste. Veľmi radi Ti pomôžeme s tým, čo potrebuješ. Výučba prebieha ONLINE, všetky materiály dostaneš od lektora. Jediné, čo je potrebné urobiť, je prísť na hodinu.

Pozri sa, čo Ti skupinová výučba ponúka.

Čo čakať?

 • Maximálne 4 študenti a lektor
  Na vyučovacej hodine si len Ty, ďalší 3 študenti a lektor vďaka čomu budeš mať dosť priestoru rozprávať.
 • Rozprávaš od prvej hodiny
  Aj napriek tomu, že začíname na úplných základoch, rozprávať sa naučíš už na prvej hodine. Lepšie je začať rozprávať hneď, lebo potom nemáš čas si vytvoriť blok, ktorý je problémom mnohých študentov.
 • Výučba zameraná na funkčný jazyk
  Hodiny sú zamerané na komunikáciu a témy, ktoré použiješ v reálnom svete. Naučíš sa slovnú zásobu, frázy, gramatiku a konverzáciu, ktorú využiješ či už žiješ v zahraničí, pracuješ v zahraničnej firme alebo cestuješ do zahraničia.
 • S angličtinou budeš v kontakte každý deň
  Po každej hodine dostaneš úlohu alebo materiály, ktoré si môžeš študovať pomedzi výučbu, aby si mal angličtinu stále okolo seba.
 • ONLINE výučba
  Výučba prebieha online pomocou videohovoru cez Google Meet.
 • Prístup do študentskej zóny
  Popri svojom štúdiu budeš mať prístup do členskej sekcie plnej rôznych online lekcií zdarma.
 • Nová slovná zásoba vždy po ruke
  Slovnú zásobu a materiály si budeme zdieľať cez program, do ktorého dostanete všetci prístup. Takto budete mať všetky materiály pokope, teda žiadne výhovorky :P
 • Dostaneš osvedčenie o absolvovaní kurzu
  Na poslednej hodine si napíšeme mini testík, kde sa uvidí, čo všetko si si zapamätal. Na základe neho získaš osvedčenie o štúdiu.
 • Môžeš pokračovať plynule ďalej so zľavou 5%
  Po tomto kurze bude nasledovať ďalšia úroveň, kde môžeš plynulo prejsť aj so svojimi spolužiakmi a takto si zvyšovať svoju úroveň jazyka. Študenti, ktorí s nami budú ďalej pokračovať získajú 5% zľavu na každý nasledujúci kurz.

Komu je tento kurz určený?
Aké témy budeme rozoberať?

Kurz Beginner je určený tým, ktorí anglický jazyk vôbec neovládajú a chcú sa ho naučiť od úplných základov. V tomto kurze sa naučíme:

 • tvorba jednoduchých viet
 • časovanie slovesa BYŤ
 • tvorba otázok a záporných viet
 • tvorba množného čísla
 • slovná zásoba: rodina
 • slovná zásoba: slovesá
 • prítomný priebehový čas
 • predložky a určenie pozície
 • slovná zásoba: počasie a emócie
 • čísla: základné a radové
 • čítanie dátumu
 • opis rannej rutiny
 • prítomný jednoduchá čas

Všetky tieto témy budeme rozoberať prakticky. Nebudeš sa teda bifľovať, ale budeš sa učiť tým, že rozprávaš a veci opakuješ, aby sa Ti dokázali uložiť v dlhodobej mysli a dokázal si ich prakticky použiť v reči.

Kedy tento kurz prebieha?

 • Termín kurzu: NEOTVÁRAME, otvoríme v ďalšom turnuse :) 
 • Kurz prebieha 2x týždenne po dobu 7 týždňov (dokopy 14 vyučovacích hodín). Jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút.
 • Skupiny budeme otvárať podľa počtu študentov. Minimálny počet sú 2 študenti na skupinu. 
Kurz: Beginner
165€
14x45 minút / 1 osoba
Hodiny prebiehajú ONLINE
Min. počet hodín študentov na vytvorenie skupiny: 2 študenti

Hodiny sa predplácajú v balíku. Neabsolvované hodiny nie sú prenosné. Dohodnuté dni a časy nie je možné meniť po začatí kurzu.
Zrušenie hodiny je možné len v prípade, že daný deň nemôže nik zo skupiny. Ak nemôžeš hodinu absolvovať, pošleme ti všetko, čo sa na hodine v tvojej neprítomnosti preberalo a radi ti odpovieme na otázky ohľadom učiva.

Aký je postup?

Vyplň formulár

Pošli nám svoju prihlášku pomocou Google formulára a my sa Ti ozveme.

Zaplatíš za kurz

Pošleme ti potvrdenie času a platobný formulár, aby si mohol zaplatiť sa kurz.

Začni sa učiť

Keď už máme všetko dohodnuté, počkáš na začiatok kurzu ideš sa učiť. Nič ti už nestojí v ceste!

Prihláška na kurz Beginner

Tvoje meno*
Tvoj email:*

Čo hovoria študenti

Moje hodiny angličtiny prebiehajú vo veľmi uvoľnenej atmosfére, bez zbytočného stresu. Vždy sa na hodinu teším a baví ma, keď rozvíjame aj témy, ktoré síce súvisia s preberanými slovíčkami, ale nie sú striktne súčasťou účiva. Skrátka, baví ma neformálna konverzácia na rôzne témy. Využívaný spôsob výučby mi maximálne vyhovuje a núti ma rozmýšľať, zároveň ma motivuje k príprave na ďalšiu hodinu. (Niekedy však moja príprava zaostáva :( čo je ale moja chyba). Cítim jednoznačný progres jednak v množstve slovnej zásoby, ale hlavne v komunikácii v mojom zamestnaní, čo bol hlavný dôvod, prečo som začala študovať. Strácam zábrany používať jazyk, ktoré som predtým mala, cítim sa oveľa istejšie a sebavedomejšie v používaní jazyka. Momentálne mám najlepšiu lektorku, akú som doteraz v jazykových školách mala. Cením si jej bezprostrednosť, úprimnosť, dochvíľnosť, trpezlivosť ma stále opravovať, snahu vymýšľať mnemotechnické pomôcky na ľahšie zapamätanie nezapamätateľných slovíčok :) Ak nájdem priestor na zlepšenie, určite dám vedieť.
RenátaMetóda SPEAK Level 9
Na hodinách sa cítim veľmi dobre, je tam uvoľnená atmosféra a možnosť diskutovať na rôzne témy. Spôsob výučby mi vyhovuje, je to niečo úplne iné ako v škole :) Hlavné pozitíva sú podľa mňa v tom, že sú hodiny viac zamerané na konverzáciu bez zbytočných písomných úloh, čo je dôležité pre zlepšenie komunikácie v anglickom jazyku. Takisto ako pozitívum vnímam to, že hodiny sú vedené výlučne v anglickom jazyku s minimálnym používaním slovenského jazyka a tým pádom aj nová slovná zásoba je vysvetľovaná v anglickom jazyku a nie len jednoduchým preložením. Negatívum týchto hodín je hlavne to, že trvajú krátko a čas naozaj zbehne veľmi rýchlo :) Takisto mám niekedy pocit, že by bolo lepšie, ak by sme boli na hodine maximálne dvaja študenti, čím by sme mali viac priestoru na konverzáciu. Lektorka je super, veľmi milá a zábavná :) Vie veľmi dobre a zrozumiteľne vysvetliť rôzne neznáme slová a málokedy jej nie je rozumieť, na rozdiel od iných speaker-ov. Nedostatky? I have no idea.
VladoFiremná skupinová výučba
Páči sa mi tento štýl výučby, lebo sa môžem učiť kedy chcem, nemám presne stanovený čas. Ak niečomu nerozumiem, môžem sa na Aďku hneď obrátiť a ona mi pomôže. Tento štýl výučby je trochu iný ako normálne sa učenie AJ a to hlavne v tom, že aj keď sa učíte doma sami, musíte nahlas rozprávať :D Nie je to len o gramatike. Aďka je veľmi milá a veselá osoba, nemám problém mi niečo vysvetliť aj sto krát, keď niečomu nerozumiem. Zo začiatku som bola trochu skeptická, ako sa naučím poriadne rozprávať ale s úlohami, ktoré mi Aďka posiela som sa pekne rozrozprávala a ide mi to oveľa lepšie a ľahšie ako na začiatku. Takže ak váhate nad týmto kurzom, určite poďte do toho, nebudete ľutovať!
DanielaJazykový koučing
Chtěla bych říct, že jsem strašně VDĚČNÁ za lidi v HAJA a za to, že jsem konečně našla motivaci a chuť investovat do sebe a do tohoto kurzu. Strašně moc děkuji SImonce, že má se mnou trpělivost v konverzacích, za její přístup, za to, jaký je člověk, za její každodenní motivaci, moudra.. Moc to pro mě znamená. Nepřijdu si tu jak na nějakém kurzu, ale jako doma. Děkuji 💓
DenisaMinikonverzačky