❤️❤️❤️

Čo o nás povedali naši študenti

Veľmi sa tešíme, že môžeme mnohím našim študentom pomáhať dosiahnuť ich sny. Či už je to naučiť sa po anglicky kvôli práci, škole, ceste do zahraničia alebo odbúraniu strachu z rozprávania. Sme na všetkých veľmi hrdí a sme nesmierne šťastní, že môžeme poznať tak skvelých ľudí. To nám pomáha udržať si radosť v práci a vždy zo seba na hodine dať  100%.

Ďakujeme za krásne slová. 

Veľmi dlho som váhala, či sa mám na tento kurz prihlásiť. Musím povedať, že to bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Na hodinách je uvoľnená atmosféra, skvelý prístup, super metóda výuky. Na lekcie som sa vždy veľmi tešila. Za pomerne krátku dobu som stratila strach z rozprávania, naučila sa veľa novej slovnej zásoby, ktorá mi dosť pomáha pri komunikácií. Určite tak skoro neodídem. Túto jazykovku odporúčam všetkými desiatimi :) Ďakujem :) Na výučbe sa mi najviac páči, že sú hodiny zamerané na komunikáciu, najradšej mám ak nemáme vopred stanovenú tému, ale úplne prirodzene sa bavíme očomkoľvek. Hodiny sú veľmi zábavné a pestré. Vyhovuje mi tiež, že si môžem zvoliť čas a deň výučby podľa seba. Cena sa môže zdať vyššia, ale vzhľadom na celkový prístup k študentom, výučbu ako takú je zaslúžená.
MariannaIndividuálna výučba
Zbytočne dlho som váhal. Stačí ak máte záujem a motiváciu (aj malú). Ak si môžem zvoliť spôsob, rýchlosť, čas a tému je to iba otázka času kedy sa spustí snehová guľa a začne sa človeku dariť. Potom zistí že chce viac.
PavolIndividuálna výučba
Vrelo odporúčam, je to skvelá forma na napredovanie, je to online čiže je to vhodné aj pre veľmi zaneprázdnených ľudí ako napríklad som ja. Striedanie formy, aktivít či tém bolo výborné. Každá hodina bola niečím iná a výnimočná a moc poučná.
AndreaIndividuálna výučba
Páči sa mi tento štýl výučby, lebo sa môžem učiť kedy chcem, nemám presne stanovený čas. Ak niečomu nerozumiem, môžem sa na Aďku hneď obrátiť a ona mi pomôže. Tento štýl výučby je trochu iný ako normálne sa učenie AJ a to hlavne v tom, že aj keď sa učíte doma sami, musíte nahlas rozprávať :D Nie je to len o gramatike. Aďka je veľmi milá a veselá osoba, nemám problém mi niečo vysvetliť aj sto krát, keď niečomu nerozumiem. Zo začiatku som bola trochu skeptická, ako sa naučím poriadne rozprávať ale s úlohami, ktoré mi Aďka posiela som sa pekne rozrozprávala a ide mi to oveľa lepšie a ľahšie ako na začiatku. Takže ak váhate nad týmto kurzom, určite poďte do toho, nebudete ľutovať!
DanielaMentoring
Ďakujem za možnosť takejto formy výučby ktorá je osobná, lektorka sa maximálne venuje všetkým žiakom, ak niečo niekto nevie tak vysvetlí, opraví, povie. Je veľmi milá, vtipná, prísna svojím spôsobom, vážim si ju a rešpektujem. Teším sa na každú hodinu, aj spolužiaci sú skvelí. Nemenila by som nič, ostala by som pri takejto forme a tak ako to je. Je to celé skvelé a s radosťou odporučím hocikomu tento jazykový kurz.
YvetaSkupinová výučba
Denné zadania, nútia k pravidelnosti. Sú pestré. Sú navykové. Za prijateľnú cenu. Krasne vysvetlená gramatika. Páči sa mi denné úvodné slovo. V klube sa cítim komfortne. Len z času na čas som nestíhala denne zadania. Mam 2 školopovinne deti a zamestnanie, kde sa musím taktiež vzdelávať. Cez víkendy pomáham deťom s prípravou do školy. A som hrdá, keď im viem pomôcť už aj s anj. Ďakujem, že som Vás našla. Aďka mi vždy pomohla, aj s technickymi otázkami.
StanislavaAnglický klub
S výučbou som veľmi spokojná. Keď som sa začala učiť s Haja education, moja komunikácia bola na dosť nízkej úrovni oproti ľudom môjho veku, ktorí ma obklopovali. Celkovo moja angličtina, moja slovná zásoba. Teraz vďaka nim už pre mňa viac nie je obrovskou prekážkou plynule rozprávať v angličtine na požadovanej úrovni a moja slovná zásoba sa rozšírila o množstvo slov a fráz. Ďakujem týmto ľudom za trpezlivosť a ochotu, pretože aj oni sa pričinili o to, kde je dnes môj level anglického jazyka. Odporúčam túto výučbu všetkým, hlavne ľudom, ktorí to možno už s ich výučbou vzdávajú alebo si myslia, že už je neskoro s ňou začať.
VeronikaIndividuálna výučba
Paci sa mi pracovat s mladymi ludmi, kt maju iny pohlad na vyucbu a robia ju zabavnejsou, neriesia schopnosti a vedomosti studentov :) Velmi pekne dakujem a prajem Vam vela pracovnych uspechov…
JankaIndividuálna výučba
Konečne som našla konverzáciu AJ, ktorá mi naozaj, ale že naozaj vyhovuje. Lektorka Andrejka je skvelá, hodiny sú zaujímavé a zároveň úplne pohodové, na hodiny sa naozaj teším a nejdem na ne z donútenia.
KatarínaSkupinová výučba
Super. Snaživí lektori ktorí sa snažia predať svoje znalosti ďalej
RastislavIndividuálna výučba
S lektorom Tomášom som si veľmi sadol, naozaj oceňujem jeho prístup a aj viac krát mi vyšiel v ústrety so zmenou času vyučovania. Je to naozaj dobrý a profesionálny lektor a jeho výklad je zrozumiteľný a posunul ma vpred.
AdrianIndividuálna výučba
Na hodinách je super, rozhodne by som to nemenila. Tvoj štýl učenia mi sedí, je to pre mňa zaujímavejšie a určite väčšia výzva, keďže som nútená rozprávať, čo mi nejde. Ale môžem povedať, že ja mám zo seba dobrý pocit a pamätám si oveľa viac a teším sa na každú ďalšiu hodinu. Veľmi ma bavia tvoje kreatívne spôsoby ako si zapamätať niektoré veci z gramatiky, ktoré mi nedávajú zmysel a tiež hry, ktoré boli perfektné. A samozrejme, nedám dopustiť na tvoj kávovar :D Tak skoro neodídem.
MáriaIndividuálna výučba
Vďaka výučbe sa menej bojím/hanbím rozprávať po anglicky, zlepšená slovná zásoba, zlepšená gramatika, malé zlepšenie v odposluchu, čo je u mňa najväčší kameň úrazu. Na lektorke sa mi páči osobitý prístup, zábavnosť, určite trpezlivosť (som náročný študent), kreativita, ... je toho veľa. Ak by sa vyššie dalo dať číslo viac ako 2, tak určite 97 :) myšlienok je veľa, ale hlavne jedno veľké ďakujem mojej úžasnej lektorke za jej čas, za trpezlivosť, sa ústretovosť, pochopenie a celkový prístup. :)
MartinIndividuálna výučba
Počas vyučovania sa cítim príjemne a uvoľnene, bez strachu z toho, či hovorím, prekladám, reagujem resp. odpovedám správne alebo nie. Vyhovuje mi spôsob výučby z dôvodu, že si môžem dohodnúť výučbu v priebehu týždňa podľa môjho pracovného kalendára, a samozrejme, že počas hodiny stále komunikujeme len dvaja. Negatíva zatiaľ nevidím. Mám pocit, že sa zlepšujem, na hodinu sa vždy teším, a hodina mi ubehne veľmi rýchlo. Z lektorky mám veľmi príjemný pocit, má príjemné vystupovanie a aj spôsob komunikácie.
PeterIndividuálna výučba
Haja education doporučujem všetkými desiatimi. Mám úžasnú lektorku, ktorej záleží na mojich cieľoch a cítim výrazne zlepšenie v mojej angličtine. Lekcie mám krásne prispôsobené na mieru a keď lektorka cítí, že ma niečo nebaví, hľadá cesty ako to urobiť efektívne. Mám najlepšiu lektorku/učiteľku akú som kedy zažila :)
NikolaIndividuálna výučba
Prva hodina sa mi velmi pacila :) podla mna sme si s Peťou sadli super a tesim sa na dalsie hodiny:) dokonca mi prisiel cas 45 min. kratky :D Pacilo sa mi ,ze sa ma vzdy spytala ci som ok s tymto alebo tymto , cize sme si hned nastavili urcite dohody ;)
VeronikaIndividuálna výučba
Moje minikonverzačky sú skvelý spôsob ako sa posunúť v rozprávaní a vyjadrovaní sa. Odporúčam každému, kto má aspoň základné znalosti jazyka. Výborný spôsob ako "nevypadnúť" z jazyka. Obzvlášť, keď máš takého výborného lektora.
AdrianaIndividuálna výučba
S Petrou sa výborne komunikuje, je citeľne skúsená a povahou optimistická, veselá, príjemná (určite by mohla byť aj letuškou napríklad), hodiny majú príjemný spád a teším sa na ne. Myslím, že priniesla to "emocionálno", na ktoré sme boli zvyknutí  s Aďkou aj s Tebou krátko. Rozhodne ste mali šťastnú ruku, keď ste ju prijali medzi seba, si myslím.
VladoSkupinová výučba
Lektorka je optimisticka, uprimna, vzdy ochotna poradit a naucit, dochvilna :) Na výučbe sa mi páči rozmanitost tem a moznost diskutovat s lektorkou o vsetkom moznom, prijemna atmosfera.
KristínaMinikonverzačky
Hodiny s Katkou aj Ad'kou sú formou zábavy. Pači sa mi, že aj po hodine este chviĺu pokecáme tým pádom sa viac spoznáme. Super
MonikaSkupinová výučba
S vyucbou som velmi spokojna ako aj s lektorkou Zuzkou. Vyucbu mi prisposobuje na moje potreby, tak aby som v zahranici prezila :-)
BarboraIndividuálna výučba
S lektorkou sme si sadli, bolo to veľmi príjemné stretnutie. Lektorka je veľmi milá a na konverzácii som anilen nepocítila stres, pretože to bolo tak prirodzené. Teším sa na ďalšie hodiny. 😊
PaťkaIndividuálna výučba
Som nadmieru spojokná s produktom, ktorý som využila - minikonverzačky. Je to šite na mieru pre ľudi, čo bojujú s časom a majú blok pri rozpravaní alebo si potrebujú upratať už získané vedomosti z angličtiny, resp. majú chuť sa posúvat ďalej a pracovať na sebe. Zároveň by som doplnila, že tak skvelého a systematického lektora ako Christinu som este nemala. Materiály, s ktorými pracujeme, sú kompaktné, prehľadné a nie som zahlcovana mnozstvom informacií čo by ma len frustrovalo pri vzdelavani. Tak isto oceňujem aj “value for money” 😁.
PetraMinikonverzačky
Chtěla bych říct, že jsem strašně VDĚČNÁ za lidi v HAJA a za to, že jsem konečně našla motivaci a chuť investovat do sebe a do tohoto kurzu. Strašně moc děkuji Simonce, že má se mnou trpělivost v konverzacích, za její přístup, za to, jaký je člověk, za její každodenní motivaci, moudra. Moc to pro mě znamená. Nepřijdu si tu jak na nějakém kurzu, ale jako doma. Děkuji 💓
DenisaMinikonverzačky
Veľmi pekne ďakujem lektorke Martinke. Mini konverzačky s ňou boli pútavé, profesionálne, skvele nakombinované zaujímavé témy. Na hodiny som sa tešila a nemusela som pozerať na čas, že kedy lekcia skončí. Celkový prístup jazykovky bol na vysokej úrovni, rýchla komunikácia e-mailom. Určite sa ešte ku kurzom vrátim. Thank you! :)
DominikaIndividuálna výučba
Moje hodiny angličtiny prebiehajú vo veľmi uvoľnenej atmosfére, bez zbytočného stresu. Vždy sa na hodinu teším a baví ma, keď rozvíjame aj témy, ktoré síce súvisia s preberanými slovíčkami, ale nie sú striktne súčasťou účiva. Skrátka, baví ma neformálna konverzácia na rôzne témy. Využívaný spôsob výučby mi maximálne vyhovuje a núti ma rozmýšľať, zároveň ma motivuje k príprave na ďalšiu hodinu. (Niekedy však moja príprava zaostáva :( čo je ale moja chyba). Cítim jednoznačný progres jednak v množstve slovnej zásoby, ale hlavne v komunikácii v mojom zamestnaní, čo bol hlavný dôvod, prečo som začala študovať. Strácam zábrany používať jazyk, ktoré som predtým mala, cítim sa oveľa istejšie a sebavedomejšie v používaní jazyka. Momentálne mám najlepšiu lektorku, akú som doteraz v jazykových školách mala. Cením si jej bezprostrednosť, úprimnosť, dochvíľnosť, trpezlivosť ma stále opravovať, snahu vymýšľať mnemotechnické pomôcky na ľahšie zapamätanie nezapamätateľných slovíčok :) Ak nájdem priestor na zlepšenie, určite dám vedieť.
RenátaIndividuálna výučba
Ja som spokojný s lektorom, náročnosťou výučby a obohacujúcimi materiálmi. Tie sú fakt perfektné. Niekedy pri dlhšom videu mám problém rozanalyzovať ho až dokonca, zaberie to dosť času, ale aspoň sa na druhej strane naučím nové veci. Na materiáloch sa mi páči ich komplexnosť a náročnosť a to doslova, pretože mám rád veci v AJ, ktoré nepoznám a musím ich hľadať v slovníku a naučiť sa ich. A keď poznám jedno slovíčko z deviatich alebo desiatich tak som správne na tomto kurze, pretože sa chcem naučiť niečo nové. Tomáš ako lektor je vynikajúci, pohodový, vždy pomôže a poradí, je presný. Som rád, že som sa prihlásil na tento kurz, som s ním veľmi spokojný a ďakujem zaň.
ĽubošSkupinová výučba
Vyskúšala som viacero osobných aj online hodín angličtiny v mnohých školách, ale až tu v HAJA EDUCATION, už po pár hodinách cítim, že ma to baví, strácam strach z rozprávania a cítim zlepšenie. Odporúčam všetkým, ktorý začínajú alebo sa chcú iba zdokonaliť v angličtine.
ZuzanaIndividuálna výučba
Hodiny sú super, čo mne ako nielen vášmu študentovi, ale aj ako matke dvoch detí nesmierne pomáha je možnosť si vybrať čas a hodinu výučby. Hodiny so Simonkou sú skvelé, vyhovuje mi spôsob výučby a jej prístup, tému vždy prispôsobí mojím potrebám ako študenta, ale zároveň to zahŕňa celky, ktoré sú mne blízke a pre mňa zaujímavé. Počas hodín, ktoré ma nesmierne bavia vieme toho urobiť ozaj veľa vrámci gramatiky, rozprávania a celkovo komunikácie v Anglickom jazyku, čo je úplne top, možnosť komunikovať bezprostredne v cudzom jazyku. Môžem len a len odporúčať.Pacilo sa mi ,ze sa ma vzdy spytala ci som ok s tymto alebo tymto , cize sme si hned nastavili urcite dohody ;)
JarmilaIndividuálna výučba
Maximálna spokojnosť. Ak hľadáte lekcie angličtiny, kde sa vedia prispôsobiť vašim individuálnym potrebám, nie je lepšej voľby.
LuciaIndividuálna výučba
Som veľmi rád, že som si vybral práve túto jazykovú školu a Euniku ako lektorku. Konečne po rokoch mám pocit, že sa angličtinu dokážem naučiť, za čo som neskutočne vďačný.
PatrikIndividuálna výučba
Som veľmi rada, že som konečne našla dobrý spôsob a ľúdí, ktorí zlepšia moju angličtinu. Andrejka je výborný inovátor a manažér, ktorý uľahčuje a spríjemňuje spôsob učenia tohto jazyka. Marinka je výborný lektor a na jej hodiny sa stále teším. Ďakujem, že sme sa našli. Teším sa na ďalšie lessons.
MaťaIndividuálna výučba
Chcem Vas podakovat, ze ze ste mi k mojmu kurzu anglictiny pridelili lektorku Katku. Velmi sa mi paci jej pristup, vzdy je usmiata a uz za tych par lekcii ma velmi vela naucila. Pacia sa mi jej metody a hlavne ta vcerajsia – velmi ma to potesilo 😊 Kazdy krat mam pocit, ze tych 45 minut vyucby bolo je ako 15 minut 😊 – strasne rychlo to ubehne – vzdy.
MartinIndividuálna výučba
Na hodinách sa cítim veľmi dobre, je tam uvoľnená atmosféra a možnosť diskutovať na rôzne témy. Spôsob výučby mi vyhovuje, je to niečo úplne iné ako v škole :) Hlavné pozitíva sú podľa mňa v tom, že sú hodiny viac zamerané na konverzáciu bez zbytočných písomných úloh, čo je dôležité pre zlepšenie komunikácie v anglickom jazyku. Takisto ako pozitívum vnímam to, že hodiny sú vedené výlučne v anglickom jazyku s minimálnym používaním slovenského jazyka a tým pádom aj nová slovná zásoba je vysvetľovaná v anglickom jazyku a nie len jednoduchým preložením. Negatívum týchto hodín je hlavne to, že trvajú krátko a čas naozaj zbehne veľmi rýchlo :) Takisto mám niekedy pocit, že by bolo lepšie, ak by sme boli na hodine maximálne dvaja študenti, čím by sme mali viac priestoru na konverzáciu. Lektorka je super, veľmi milá a zábavná :) Vie veľmi dobre a zrozumiteľne vysvetliť rôzne neznáme slová a málokedy jej nie je rozumieť, na rozdiel od iných speaker-ov. Nedostatky? I have no idea.
VladoFiremná skupinová výučba
Všetko bolo na parádnej úrovni a veľmi dobre sa učilo s lektorom. Takže, za mňa veľmi super. Ďakujem veľmi pekne :)
GabrielaIndividuálna výučba
HAJA ma naštartovala a dúfam že sa z večného začiatočníka posuniem ďalej. Kombinujem počúvanie podcastov na Spotify a YouTube.
DarinaIndividuálna výučba
Kurz navštevuje dcéra. Hodiny sú pre ňu zábava, naučí sa vždy niečo nove. Veľmi sa vždy teší na hodiny. Nikdy nemá stres. Lektorka Martinka je super, vie vysvetliť a vie naučiť. Ďakujeme za hodiny, kde sa naša dcéra učí a zdokonaľuje v angličtine
AnnaIndividuálna výučba, deti
Ďakujem za výborné doučovanie,pomohlo mi to rozhovoriť sa a nebáť sa ukázať čo sa vo mne skrýva.Na hodinách som sa cítila veľmi dobre a prístup bol na 1*.
LauraPríprava na maturitu
Veľké ďakujem lektorke Maťke, vďaka nej sa teším na každú hodinu. Páči sa mi na nej jej trpezlivosť, stále je pozitívne naladená, veľmi milá, prívetivá, aj keď niečo neviem, alebo to zle poviem stále ma milo opraví a vysvetlí. Zlepšila som sa hlavne v rozprávaní a oživila sa mi aj gramatika.
Mária Individuálna výučba
Vdaka chcemsaucit.sk som nasiel sposob, ako sa zdokonalit v cudzom jazyku a to vdaka prisposobenia sa mojim casovym potrebam, pristupom a individualnou vyucbou.
MichalIndividuálna výučba, deti
Som veľmi spokojná, prestala som mať stres z rozprávania ako to bolo v škole.
ZuzanaIndividuálna výučba
Ja osobne som veeelmi spokojný,Tomáš je milý,pozorný,vysvetlí všetko...Obával som sa výučby ale o to viac ma napĺňa. Teším sa na dalšiu lekciu.  :-)
KarolSkupinová výučba
Chcela by som sa ešte raz celému tímu poďakovať. Táto výučba mi dala veľa a budem sa chcieť v budúcnosti vrátiť a posunúť svoju angličtinu na iný level. Ďakujem, že som mohla byt súčasťou. Prajem všetko dobré!
VeronikaIndividuálna výučba