Náš tím

Chceš vedieť s kým budeš spolupracovať? Pozri sa, kto je za všetkým, čo v Haja Education robíme. Prečítaj si niečo o každom z nás. Tešíme sa, keď uvidíme Tvoju tvár a budeme spoločne na ceste k lepšej angličtine.

Ahoj! Volám sa Andrea. Som vyštudovanou učiteľkou anglického jazyka s viac ako 6 rokmi praxe v učení študentov rôzneho veku na jazykových školách. Milujem svoju prácu, a preto chcem pomáhať aj druhým naučiť sa angličtinu rýchlo, zábavne a efektívne. Učenie sa pre mňa bolo vždy nočnou morou a tak som si našla rôzne spôsoby, ako sa veci naučiť a zistila som, že netreba talent, ale kreativitu. Voľné letá som rada trávila v Anglicku, čo mi ukázalo, že angličtina v reále je iná ako v učebni. Rada sa s Tebou podelím o svoje vedomosti a spôsoby, ako sa vieš angličtinu učiť bezbolestne.
PaedDr. Andrea Halagová - info@chcemsaucit.skZakladateľka, lektorka, komunikácia so študentmi
Ahoj! Volám sa Simona a veľmi sa teším na hodiny s tebou. Angličtina sa pre mňa po čase stala druhým materinským jazykom a bude mi cťou ťa sprevádzať na tvojej ceste učenia a zdokonaľovania sa. Študovala som a žila som v Anglicku niekoľko rokov a aj vďaka tomu si uvedomujem ako nesmierne dôležité je vedieť jazyk používať prakticky v každodenných situáciach, a preto výučba praktického využitia anglického jazyka s radosťou a ľahkosťou je mojím cieľom. I can't wait to meet you!
Simona Štefanisko - simona@chcemsaucit.skindividuálna a skupinová výučba, jazykový koučing
Ahoj, moje meno je Martina a som pripravená na všetko, čo spoločne za hodinách zažijeme. Už na strednej škole ma zaujala veta jedného múdreho muža, ktorý povedal, že “Hranice môjho jazyka sú hranicami môjho sveta.” A preto sa stále snažím pracovať na zväčšovaní svojho sveta prostredníctvom jazykov. Počas vysokej školy som sa venovala anglickému a nemeckému jazyku a verím, že to stále neboli moje hranice v spoznávaní cudzích jazykov a nových svetov. Svoju vášeň pre cudzie jazyky by som veľmi rada zdieľala aj s vami. Poďme spolu začať dobrodružstvo, počas ktorého sa nám bude ukazovať nový svet :)
Mgr. Martina Kaščáková - martina@chcemsaucit.skindividuálna a skupinová výučba, jazykový koučing
Howdy! Volám sa Dávid a posledné roky sa venujem štúdiu odboru Biomedicínskeho inžinierstva a bioinformatiky na VUT v Brne. Osobne sa snažím aplikovať svoje skúsenosti a nadobudnuté znalosti z praxe tak, aby vyhovovali potrebám každého. Milujem vedu, techniku, medicínu a interdisciplinárne odbory, a myslím si, že aj štúdium jazyka vyžaduje aplikovanie hybridných prístupov, ktoré celú cestu učenia urobia lepšou a efektívnejšou. Svoje komunikačné bariéry som začal lámať na bilingválnom gymnáziu, kde som postupne absolvoval štátnu jazykovú skúšku a venoval som sa kurzom IELTS a CAE, ale nadobro som prelomil ľady účasťou na mnohonásobných projektoch Erasmus+ v Francúzsku, Grécku alebo Španielsku, kde som sa naučil angličtinu používať v diskusiách na globálne témy, neskôr to bola práca v projektovom manažmente pri realizácii projektov pod záštitou rámcových programov Európskej únie, kde som získal skúsenosti s angličtinou práve pri tímových projektoch, kde človek môže kooperovať a komunikovať s ľuďmi naprieč Európou. Budem sa tešiť až rozbehneme spoločnú spoluprácu na tvojej ceste za angličtinou!
Bc. Dávid Kampo - david@chcemsaucit.skindividuálna a skupinová výučba
Hi there :) Asi každý pozná vetu „Ak chceš Boha rozosmiať, povedz mu svoje plány,“ nuž ja som mu povedala, že nikdy nechcem byť učiteľkou a nezabudla som mu povedať, čím všetkým by som raz chcela byť. Som si istá, že Pán Boh sa dobre pobavil, pretože aj napriek tomu, že som vyštudovala tlmočníctvo – prekladateľstvo – anglický a nemecký jazyk, už 16 rokov pracujem ako lektorka angličtiny a musím sa priznať, že som sa v tom našla. Hodiny si užívam, baví ma pracovať s ľuďmi, byť súčasťou ich pokrokov a teším sa z každého jedného úspechu. Na hodinách sa rada hrám - krycí manéver pre učenie ;) Študentov staviam pred výzvy, aby sa skamošili a nebáli toho, čo im naháňa hrôzu a veta „nemám čas/ nemal som čas“ u mňa neobstojí :) Looking forward to meeting you soon, Lenka.
Mgr. Lenka Matúšková - lenka@chcemsaucit.skindividuálna a skupinová výučba
Ahoj, ja som Nikola. Momentálne sa venujem jazykovému koučingu, príprave materiálov pre našich študentov a prekladom. Cudzie jazyky a cestovanie ma uchvátili už dávno. Mám diplom z odboru Prekladateľstvo a Tlmočníctvo a počas štúdií som strávila veľa času v zahraničí - v Dánsku, Anglicku a USA. Dnes žijem na Slovensku a realizujem sa vo vzdelávaní iných a prekladateľskom odbore.
Mgr. Nikola Mačugovápreklad, projekt @chcemsaucit.sk
Ahoj! Volám sa Michal, rád Ťa spoznávam. Som študent a na UPJŠ študujem anglický jazyk v kombinácii s biológiou. Ak si už na stránke vyskúšal lekcie gramatiky alebo slovnej zásoby, je možné, že som ti tieto cvičenia pripravil práve ja. Odmalička som sa obklopoval angličtinou, či to boli videohry, hudba, alebo knihy. Je ako môj druhý rodný jazyk. Začať sa učiť nový jazyk nie je jednoduché, preto Ti s tým rád pomôžem.
Michal Andrášprojekt @chcemsaucit.sk, projekt Cesta Dobrodruha