Náš tím

Chceš vedieť s kým budeš spolupracovať? Pozri sa, kto je za všetkým, čo v Haja Education robíme. Prečítaj si niečo o každom z nás. Tešíme sa, keď uvidíme Tvoju tvár a budeme spoločne na ceste k lepšej angličtine.

Ahoj! Volám sa Andrea. Som vyštudovanou učiteľkou anglického jazyka s viac ako 6 rokmi praxe v učení študentov rôzneho veku na jazykových školách. Milujem svoju prácu, a preto chcem pomáhať aj druhým naučiť sa angličtinu rýchlo, zábavne a efektívne. S angličtinou som v styku už od skorého veku. Navštevovala som bilingválne gymnázium, neskôr UPJŠ so zameraním na učenie anglického jazyka a popri štúdiu som si ešte robila štátnice a certifikáty. Voľné letá som rada trávila v Anglicku, čo mi ukázalo, že angličtina v reále je iná ako v učebni. Rada sa s Tebou podelím a svoje vedomosti.
PaedDr. Andrea Halagová - info@chcemsaucit.skZakladateľka, lektorka, komunikácia so študentmi
Ahoj! Volám sa Simona a veľmi sa teším na hodiny s tebou. Angličtina sa pre mňa po čase stala druhým materinským jazykom a bude mi cťou ťa sprevádzať na tvojej ceste učenia a zdokonaľovania sa. Študovala som a žila som v Anglicku niekoľko rokov a aj vďaka tomu si uvedomujem ako nesmierne dôležité je vedieť jazyk používať prakticky v každodenných situáciach, a preto výučba praktického využitia anglického jazyka s radosťou a ľahkosťou je mojím cieľom. I can't wait to meet you!
Simona Štefanisko - simona@chcemsaucit.sklektorka, jazykový koučing, projekt @chcemsaucit.sk
Ahoj, moje meno je Martina a som pripravená na všetko, čo spoločne za hodinách zažijeme. Už na strednej škole ma zaujala veta jedného múdreho muža, ktorý povedal, že “Hranice môjho jazyka sú hranicami môjho sveta.” A preto sa stále snažím pracovať na zväčšovaní svojho sveta prostredníctvom jazykov. Počas vysokej školy som sa venovala anglickému a nemeckému jazyku a verím, že to stále neboli moje hranice v spoznávaní cudzích jazykov a nových svetov. Svoju vášeň pre cudzie jazyky by som veľmi rada zdieľala aj s vami. Poďme spolu začať dobrodružstvo, počas ktorého sa nám bude ukazovať nový svet :)
Mgr. Martina Kaščáková - martina@chcemsaucit.sklektorka
Ahoj, ja som Nikola. Momentálne sa venujem jazykovému koučingu, príprave materiálov pre našich študentov a prekladom. Cudzie jazyky a cestovanie ma uchvátili už dávno. Mám diplom z odboru Prekladateľstvo a Tlmočníctvo a počas štúdií som strávila veľa času v zahraničí - v Dánsku, Anglicku a USA. Dnes žijem na Slovensku a realizujem sa vo vzdelávaní iných a prekladateľskom odbore.
Mgr. Nikola Mačugovájazykový koučing, preklad, projekt @chcemsaucit.sk
Ahoj! Volám sa Michal, rád Ťa spoznávam. Som študent a na UPJŠ študujem anglický jazyk v kombinácii s biológiou. Ak si už na stránke vyskúšal lekcie gramatiky alebo slovnej zásoby, je možné, že som ti tieto cvičenia pripravil práve ja. Odmalička som sa obklopoval angličtinou, či to boli videohry, hudba, alebo knihy. Je ako môj druhý rodný jazyk. Začať sa učiť nový jazyk nie je jednoduché, preto Ti s tým rád pomôžem.
Michal Andrášprojekt @chcemsaucit.sk, projekt Cesta Dobrodruha

Chceš s nami spolupracovať?

Som študent

Pozri si naše služby a vyber si typ výučby. Kontaktuj nás a začni sa učiť :)

Viac info

Som lektor

Chceš byť súčasťou nášho tímu? Pozri si, koho k sebe hľadáme. Predstav sa :)

Viac info