SKUPINA - Letné konverzačky

Chceš sa cez leto rozhovoriť, prípadne udržať si kontakt s angličtinou? Tento kurz je pre teba! Počas kurzu budeš rozprávať na rôzne témy a zároveň dostaneš materiály, ktoré si vieš študovať doma, keď na to budeš mať čas.

Pozri sa, čo ti tento kurz ponúka :)

Čo čakať?

 • Maximálne 4 študenti a lektor
  Na vyučovacej hodine si len Ty, ďalší 3 študenti a lektor vďaka čomu budeš mať dosť priestoru rozprávať.
 • Rozprávaš od prvej hodiny
  Keďže ide o konverzačný kurz, rozprávaš hneď od prvej hodiny. Nemusíš sa báť robiť chyby. Spoločne si ich opravíme a vysvetlíme.
 • Uvoľnená atmosféra
  Témy, o ktorých sa budeme rozprávať sú z bežného života, teda nepotrebuješ žiadne špeciálne vzdelanie na to, aby si vedel odpovedať na otázky. Jediné, čo potrebuješ, je dobrá nálada a ochota rozprávať.
 • ONLINE výučba
  Výučba prebieha online pomocou videohovoru cez Google Meet.
 • Prístup do študentskej zóny
  Popri svojom štúdiu budeš mať prístup do členskej sekcie plnej rôznych online lekcií zdarma.
 • Nová slovná zásoba vždy po ruke
  Slovnú zásobu a materiály si budeme zdieľať pomocou virtuálnej triedy, do ktorej dostanete všetci prístup. Takto budete mať všetky materiály pokope, teda žiadne výhovorky :P

Komu je tento kurz určený?
Aké témy budeme rozoberať?

Kurz Konverzácie je určený tým, ktorí majú základy angličtiny, vedia ju používať v písomnej podobe a pasívne rozumejú hovorenému slovu, no majú problém s rozprávaním, či už je to spôsobené strachom alebo nedostatkom príležitostí. Naučíš sa tam:

 • rozprávať prirodzene na rôzne témy z bežného života
 • novú slovnú zásobu spojenú s danými témami
 • správne použitie už známej gramatiky
 • odstrániš si blok, ktorý je spôsobený strachom
 • ak urobíš chybu, spoločne si to vysvetlíme a prakticky vyskúšame

Všetky tieto témy budeme rozoberať prakticky. Nebudeš sa teda bifľovať, ale budeš sa učiť tým, že rozprávaš a veci opakuješ, aby sa Ti dokázali uložiť v dlhodobej mysli a dokázal si ich prakticky použiť v reči.

Kedy tento kurz prebieha?

 • 1. termín kurzu - júl: 3.7.2023 - 25.8.2023
 • Kurz prebieha 1x týždenne
 • 8 x 45 min. konverzácia s lektorom
 • Skupiny budeme otvárať podľa počtu študentov. Minimálny počet sú 2 študenti na skupinu.

Začiatočník - úroveň A2

Pondelok 18:00 - 18:45

Mierne pokročilý - úroveň B1

Utorok 8:00 - 8:45 
Streda 18:00 - 18:45 

Stredne pokročilý - úroveň B2

Pondelok 19:00 - 19:45

Kurz: Letné konverzačky
112€
2 mesiace / 1 osoba

Hodiny sa predplácajú v balíku. Neabsolvované hodiny nie sú prenosné. Dohodnuté dni a čas nie je možné meniť po začatí kurzu.
Zrušenie hodiny je možné len v prípade, že daný deň nemôže nik zo skupiny. Ak nemôžeš hodinu absolvovať, pošleme ti všetko, čo sa na hodine v tvojej neprítomnosti preberalo a radi ti odpovieme na otázky ohľadom učiva.

Aký je postup?

Vyplň formulár

Pošli nám svoju prihlášku pomocou Google formulára a my sa Ti ozveme.

Zaplatíš za kurz

Pošleme ti potvrdenie času a platobný formulár, aby si mohol zaplatiť sa kurz.

Začni sa učiť

Keď už máme všetko dohodnuté, počkáš na začiatok kurzu ideš sa učiť. Nič ti už nestojí v ceste!

Prihláška na kurz Letné konverzácie

Tvoje meno*
Tvoj email:*
O ktorý kurz máš záujem?*

Čo hovoria študenti

Moje hodiny angličtiny prebiehajú vo veľmi uvoľnenej atmosfére, bez zbytočného stresu. Vždy sa na hodinu teším a baví ma, keď rozvíjame aj témy, ktoré síce súvisia s preberanými slovíčkami, ale nie sú striktne súčasťou účiva. Skrátka, baví ma neformálna konverzácia na rôzne témy. Využívaný spôsob výučby mi maximálne vyhovuje a núti ma rozmýšľať, zároveň ma motivuje k príprave na ďalšiu hodinu. (Niekedy však moja príprava zaostáva :( čo je ale moja chyba). Cítim jednoznačný progres jednak v množstve slovnej zásoby, ale hlavne v komunikácii v mojom zamestnaní, čo bol hlavný dôvod, prečo som začala študovať. Strácam zábrany používať jazyk, ktoré som predtým mala, cítim sa oveľa istejšie a sebavedomejšie v používaní jazyka. Momentálne mám najlepšiu lektorku, akú som doteraz v jazykových školách mala. Cením si jej bezprostrednosť, úprimnosť, dochvíľnosť, trpezlivosť ma stále opravovať, snahu vymýšľať mnemotechnické pomôcky na ľahšie zapamätanie nezapamätateľných slovíčok :) Ak nájdem priestor na zlepšenie, určite dám vedieť.
RenátaMetóda SPEAK Level 9
Na hodinách sa cítim veľmi dobre, je tam uvoľnená atmosféra a možnosť diskutovať na rôzne témy. Spôsob výučby mi vyhovuje, je to niečo úplne iné ako v škole :) Hlavné pozitíva sú podľa mňa v tom, že sú hodiny viac zamerané na konverzáciu bez zbytočných písomných úloh, čo je dôležité pre zlepšenie komunikácie v anglickom jazyku. Takisto ako pozitívum vnímam to, že hodiny sú vedené výlučne v anglickom jazyku s minimálnym používaním slovenského jazyka a tým pádom aj nová slovná zásoba je vysvetľovaná v anglickom jazyku a nie len jednoduchým preložením. Negatívum týchto hodín je hlavne to, že trvajú krátko a čas naozaj zbehne veľmi rýchlo :) Takisto mám niekedy pocit, že by bolo lepšie, ak by sme boli na hodine maximálne dvaja študenti, čím by sme mali viac priestoru na konverzáciu. Lektorka je super, veľmi milá a zábavná :) Vie veľmi dobre a zrozumiteľne vysvetliť rôzne neznáme slová a málokedy jej nie je rozumieť, na rozdiel od iných speaker-ov. Nedostatky? I have no idea.
VladoFiremná skupinová výučba
Páči sa mi tento štýl výučby, lebo sa môžem učiť kedy chcem, nemám presne stanovený čas. Ak niečomu nerozumiem, môžem sa na Aďku hneď obrátiť a ona mi pomôže. Tento štýl výučby je trochu iný ako normálne sa učenie AJ a to hlavne v tom, že aj keď sa učíte doma sami, musíte nahlas rozprávať :D Nie je to len o gramatike. Aďka je veľmi milá a veselá osoba, nemám problém mi niečo vysvetliť aj sto krát, keď niečomu nerozumiem. Zo začiatku som bola trochu skeptická, ako sa naučím poriadne rozprávať ale s úlohami, ktoré mi Aďka posiela som sa pekne rozrozprávala a ide mi to oveľa lepšie a ľahšie ako na začiatku. Takže ak váhate nad týmto kurzom, určite poďte do toho, nebudete ľutovať!
DanielaJazykový koučing
Chtěla bych říct, že jsem strašně VDĚČNÁ za lidi v HAJA a za to, že jsem konečně našla motivaci a chuť investovat do sebe a do tohoto kurzu. Strašně moc děkuji SImonce, že má se mnou trpělivost v konverzacích, za její přístup, za to, jaký je člověk, za její každodenní motivaci, moudra.. Moc to pro mě znamená. Nepřijdu si tu jak na nějakém kurzu, ale jako doma. Děkuji 💓
DenisaMinikonverzačky