MENTORING

Chceš zlepšiť svoju angličtinu, no strácaš sa a nevieš kde začať?

Nie si sám / sama. Veľa študentom chýba vedenie. Vedia, že sa chcú zlepšiť, no motivácia opadáva a nevedia, kde majú začať. Chýba im efektívny plán, ktorý by im zaručil úspech a posun vpred.

Hľadáš spôsob a človeka, ktorý ti povie, čo, ako, kedy a prečo robiť?
Si na správnom mieste! Získaj svojho mentora.

Čo Ti menotring dá?

Mentoring je forma samoštúdia, ktorá je vedená profesionálom. Každý týždeň dostaneš materiály na vypracovanie, ktoré po dokončení skontroluje lektor a dá Ti spätnú väzbu. Na učenie nemusíš byť sám/sama!

 • Ty a lektor
  Lektor pre Teba vytvorí efektívny študijny plán, ktorý ti pomôže rýchlo napredovať.
 • Výučba prispôsobená len Tebe
  Študijny plán je prispôsobený len Tebe a Tvojim potrebám. Ak Ti niečo pôjde ťažšie, budeme to preberať dlhšie, aby si si bol/a istý/á vo svojich vedomostiach.
 • Práca na 2+ hodiny
  Každý týždeň dostaneš materiály s vysvetlením a cvičeniami. Štúdium Ti bude trvať asi 2+ hodiny.
 • ONLINE výučba
  Všetky materiály s tebou budeme zdieľať online. Nepotrebuješ si kupovať knihy, všetko dostaneš.
 • Flexibilný čas výučby
  Kedže ide o formu samoštúdia, Ty sám / sama si vyberáš, kedy sa učíš. Materiály dostaneš raz do týždňa a máš celých 6 dní na ich vypracovanie. Po odovzdaní si ich lektor pozrie, nechá ti spätnú väzbu a na základe nej ti pripraví materiály na ďalší týždeň. Deň zverejnenie úloh je vždy rovnaký (napr. pondelok)
 • Spätná väzba od profesionála
  Učiť sa budeš sám/sama, no spätnú väzbu dostaneš od lektora, ktorý prispôsobí materiály a študijny plán Tvojim potrebám. Spätnú väzbu dostaneš vo forme opravy cvičení a audio nahrávky priamo od lektora, ktorý ťa motivuje a povie, v čom sa potrebuješ zlepšiť.
 • Môžeš si vybrať z viacerých typov hodín a kombinovať ich
  Nevieš anglicky vôbec? Potrebuješ sa zlepšiť v konverzácii alebo gramatike? Chceš sa pripraviť na záverečnú skúšku či pohovor? Chceš sa zlepšiť v obchodnej angličtine? Nie je problém.
 • Prístup do študentskej zóny ZDARMA
  Popri svojom štúdiu budeš mať aj prístup do študentskej zóny plnej rôznych online lekcií zdarma.
 • Budeš mať k dispozícii našu knižnicu
  Počas svojho štúdia si môžeš požičiavať knihy z našej knižnice, ktoré sú prispôsobené levelu angličtiny, ktorý sa práve učíš. Knihy ti prezdieľame online, stačí si vybrať.
 • Dostaneš osvedčenie o štúdiu
  Po ukončení svojho štúdia od nás dostaneš osvedčenie, v ktorom budeš mať uvedenú úroveň jazyka, ktorú si počas našich kurzov absolvoval.

Ako to v reále vyzerá?

Zadania na týždeň:

Vypracované písomné zadanie + spätná väzba:

Typy výučby

 • 1
  Všeobecná angličtina
  Chceš sa zlepšiť v jazyku ako takom. Nechceš sa zamerať na jednu oblasť ale na všetky komplexne - gramatika, posluch, písanie, čítanie, preklad, slovná zásoba, konverzácia.
 • 2
  Komunikácia a výslovnosť
  Angličtinu ako tak poznáš, no rozprávanie Ti robí problém? To napravíme. Naučíš sa správnu výslovnosť slov ako aj komunikovať na rôzne témy.
 • 3
  Gramatika
  Rozprávať vieš, no nevieš hovoriť správne. Jednoducho a jasne Ti vysvetlíme gramatiku a rovno ju aj použijeme v kontexte.
 • 4
  Maturita
  Bojíš sa maturity? Pripravíme Ťa ako na jej písomnú, tak aj na ústnu časť a naučíme Ťa všetky tipy a triky, ktoré potrebuješ vedieť.
 • 5
  Certifikát
  Potrebuješ medzinárodný certifikát kvôli práci či štúdiu? Pripravíme Ťa naň. Stačí nám napísať, o ktorý máš záujem - CFE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC, TOEFL
 • 6
  Doučovanie do školy
  Si študent, ktorý má v škole problémy a nikdy nevieš pochopiť, čo od Teba chcú? Radi Ti pomôžeme, aby si domov nosil tie najlepšie známky, no hlavne, aby si učivu porozumel.

Aký je postup?

Vyplň formulár

Nezáväzne nám napíš pomocou Google formulára a my sa Ti ozveme.

Úvodná konzultácia

Spoločne si dohodneme úvodný pokec, vyplníš vstupný test aby sme vedeli tvoju úroveň.

Začni sa učiť

Keď už máme všetko dohodnuté, predplatíš si hodiny a ideš sa učiť. Nič ti už nestojí v ceste!

Cena

Mentoring je možné kombinovať s priamou výučbou s lektorom. Vieš si vybrať s 30 min., 45 min. alebo 90 min. lekciami.

Mentoring
95€
4 týždne
Mentoring
Prístup k týždenným úlohám
Spätná väzba od lektora
Začiatok: kedykoľvek

Čo hovoria študenti

Páči sa mi tento štýl výučby, lebo sa môžem učiť kedy chcem, nemám presne stanovený čas. Ak niečomu nerozumiem, môžem sa na Aďku hneď obrátiť a ona mi pomôže. Tento štýl výučby je trochu iný ako normálne sa učenie AJ a to hlavne v tom, že aj keď sa učíte doma sami, musíte nahlas rozprávať :D Nie je to len o gramatike. Aďka je veľmi milá a veselá osoba, nemám problém mi niečo vysvetliť aj sto krát, keď niečomu nerozumiem. Zo začiatku som bola trochu skeptická, ako sa naučím poriadne rozprávať ale s úlohami, ktoré mi Aďka posiela som sa pekne rozrozprávala a ide mi to oveľa lepšie a ľahšie ako na začiatku. Takže ak váhate nad týmto kurzom, určite poďte do toho, nebudete ľutovať!
DanielaMentoring
Chtěla bych říct, že jsem strašně VDĚČNÁ za lidi v HAJA a za to, že jsem konečně našla motivaci a chuť investovat do sebe a do tohoto kurzu. Strašně moc děkuji Simonce, že má se mnou trpělivost v konverzacích, za její přístup, za to, jaký je člověk, za její každodenní motivaci, moudra. Moc to pro mě znamená. Nepřijdu si tu jak na nějakém kurzu, ale jako doma. Děkuji 💓
DenisaMinikonverzačky +mentoring
Jazykový koučing mi veľmi vyhovuje. Táto forma štúdia mi veľmi sadla. Nemusím si dohladávať veci na učenie, všetko na seba pekne nadväzuje. Hlavnou výhodou pre mňa je fakt, že sa pripravujem tak ako to stíham ja. V tejto forme kurzu není presný čas, kedy sa musíme stretnúť v online priestore, (učím sa počas týždňa vtedy, keď mám čas). Komunikácia je na veľmi vysokej úrovni. Odpoveď dostanem vždy obratom v krátkom čase. Lektorka je veľmi ochotná, láskavá a priateľská. Túto formu môžem len a len odporučiť všetkými desiatimi, som veľmi spokojná a ďakujem.
JankaMentoring
Niekoľko rokov som sa učila anglický jazyk úplne sama. Sama: ako ja a internet. Časy, slovíčka , čítanie, preklad …myslím si, že som sa naučila dosť, ale aj s chybami. Dospela som do štádia, keď som nadobudla pocit že mi chýba plán, motivácia. Chcela som sa posunúť ďalej. Chcemsaucit.sk som sledovala na IG a zaujal ma jazykový koučing. Vyhovuje mi tento štýl učenia hneď z niekoľkých dôvodov : Je to forma samoštúdia, no vedená lektorom , ktorý mi vytvorí plán podľa mojich potrieb a aby štúdium bolo efektívne. Raz do týždňa dostanem materiály písomné zadania, čítanie, preklad gramatiku na vypracovanie. Mam na to týždeň a je len na mne kedy koľko času tomu venujem. Čo je ďalší dôvod, prečo to mne vyhovuje kvôli pracovnej vyťaženosti . A čo je pre mňa to najdôležitejšie - spätná väzba. Lektorka mi skontroluje vypracovanie, opraví a vysvetlí mi kde som urobila chybu a ako to má byť správne . Niektoré úlohy sú v audio nahrávkach, čo je celkom zaujímavé, keď potom počuješ sám seba. Moja lektorka je naozaj veľmi milá a vie mi veľmi zrozumiteľne vysvetliť, kde robím chyby. Komunikácia je veľmi jednoduchá a promptná. Cítim sa veľmi spokojná pri tomto spôsobe učenia. Negatíva som zatiaľ nenašla žiadne. Osobne sama na sebe pozorujem posun k lepšiemu. Je predo mnou ešte poriadny kus cesty a veľmi sa teším na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem .
PavlinaMentoring