SKUPINOVÁ VÝUČBA

Rád/a sa učíš spolu s lektorom? Potrebuješ nakopnutie a neustálu motiváciu učiť sa? Chceš sa rozhovoriť, nech už nemáš strach otvoriť ústa, keď si na dovolenske alebo na meetingu v práci? Si na správnom mieste. Veľmi radi Ti pomôžeme s tým, čo potrebuješ. Výučba prebieha ONLINE, všetky materiály dostaneš od lektora. Jediné, čo je potrebné urobiť, je prísť na hodinu.

Pozri sa, čo Ti skupinová výučba ponúka.

Kto vytvára skupinu?

Skupina je súkromná, teda v nej sa nachádzajú len ľudia, s ktorými si sa dohodol, že sa idete spoločne učiť. Potrebné je pamätať na to, aby ste mali podobnú úroveň angličtiny, nech vieme zaručiť progres každému. No to už nechaj na nás. V prípade záujmu prejde každý z vás vstupným testom, kde zistíme, kto má akú uroveň angličtiny.

Čo čakať?

 • Len Ty, Tvoji kamoši a lektor
  Na vyučovacej hodine si len Ty, Tvoji kamoši a lektor, preto sa výučba prispôsobuje len a len vašim požiadavkám.
 • ONLINE výučba
  Výučba prebieha online pomocou videohovoru cez Google Meet.
 • Výučba prispôsobená len vám
  Ak sa vám učí lepšie pomalším tempom, spomalíme, ak sa vám naopak lepšie učí rýchlejšie, zrýchlime. Hodiny budú vždy dynamické a všetci budete mať zaručený progres.
 • Môžete si vybrať z viacerých typov hodín a kombinovať ich
  Neviete anglicky vôbec? Potrebujete sa zlepšiť v konverzácii alebo gramatike? Chcete sa pripraviť na záverečnú skúšku či pohovor? Chcete sa zlepšiť v obchodnej angličtine? Nie je problém.
 • Prístup do členskej sekcie ZDARMA
  Popri svojom štúdiu budete mať aj prístup do členskej sekcie plnej rôznych online lekcií zdarma.
 • Budete mať k dispozícii našu knižnicu
  Počas svojho štúdia si môžete požičiavať knihy z našej knižnice, ktoré sú prispôsobené levelu angličtiny, ktorý sa práve učíš.
 • Nová slovná zásoba vždy po ruke
  Po každej hodine všetci obdržíte e-mail s novou slovnou zásobou, ktorá sa počas hodiny preberala, takže sa nikdy nestratíte.
 • Budete mať vždy prehľad o našich hodinách
  Každý študent má k dispozícii prezenčnú listinu, ktorá sa aktualizuje po každej hodine, takže vždy budeš mať prehľad o tom, čo sme preberali a koľko hodín si už absolvoval.
 • Dostaneš osvedčenie o štúdiu
  Po ukončení svojho štúdia od nás dostaneš osvedčenie, v ktorom budeš mať uvedenú úroveň jazyka, ktorú si zvládol.
 • Dohodni si úvodnú konzultáciu zdarma
  Nevieš do čoho ideš? Ozvi sa nám a dohodni si úvodnú konzultáciu zdarma.

Typy hodín

 • 1
  SPEAK Direct Method
  Výučba priamou metódou, ktorá Ti rozviaže jazyk. Touto metódou sa môžu učiť úplní začiatočníci ale aj pokročilí študenti.
 • 2
  Konverzácie
  Angličtinu ako tak poznáš, no rozprávanie Ti robí problém? To napravíme. Hodiny sú tématické, takže sa naučíš rozprávať o rôznych každodenných alebo aj odborných témach.
 • 3
  Gramatika
  Rozprávať vieš, no nevieš hovoriť správne. Jednoducho a jasne Ti vysvetlíme gramatiku a rovno ju aj použijeme v kontexte.
 • 4
  Obchodná angličtina
  Nauč sa komunikovať v biznise. V obchode sa používajú špecifické slová a frázy, ktoré sa s nami naučíš ľavou zadnou.
 • 5
  Maturita
  Bojíš sa maturity? Pripravíme Ťa ako na jej písomnú, tak aj na ústnu časť a naučíme Ťa všetky tipy a triky, ktoré potrebuješ vedieť.
 • 6
  Pohovor
  Chceš zažiariť svojou angličtinou na pohovore? Spoločne sa pripravíme na všetky otázky, ktoré sa Ťa môžu opýtať.
 • 7
  Certifikát
  Potrebuješ medzinárodný certifikát kvôli práci či štúdiu? Pripravíme Ťa naň. Stačí nám napísať, o ktorý máš záujem - CFE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC, TOEFL
 • 8
  Výučba pre deti
  Chcete, aby Vaše dieťa rozprávalo už od skorého veku? My ho radi angličtinu naučíme hravou formou prispôsobenou jeho veku.
 • 9
  Doučovanie do školy
  Si študent, ktorý má v škole problémy a nikdy nevieš pochopiť, čo od Teba chcú? Radi Ti pomôžeme, aby si domov nosil tie najlepšie známky, no hlavne, aby si učivu porozumel.

Cena

Hodiny sa predplácajú v balíku min. 10 vyučovacích hodín (alebo viac). Neabsolvované hodiny nie sú prenosné.
Zrušenie hodiny je možné 24 hodín vopred, inak sa berie za neabsolvovanú.

2 študenti
13€
45 minút / 1 osoba
Hodiny prebiehajú ONLINE
Min. počet hodín, ktorý si je potrebné kúpiť je 10 vyuč. hodín
3-4 študenti
11€
45 minút / 1 študent
Hodiny prebiehajú ONLINE
Min. počet hodín, ktorý si je potrebné kúpiť je 10 vyuč. hodín

Čo hovoria študenti

Moje hodiny angličtiny prebiehajú vo veľmi uvoľnenej atmosfére, bez zbytočného stresu. Vždy sa na hodinu teším a baví ma, keď rozvíjame aj témy, ktoré síce súvisia s preberanými slovíčkami, ale nie sú striktne súčasťou účiva. Skrátka, baví ma neformálna konverzácia na rôzne témy. Využívaný spôsob výučby mi maximálne vyhovuje a núti ma rozmýšľať, zároveň ma motivuje k príprave na ďalšiu hodinu. (Niekedy však moja príprava zaostáva :( čo je ale moja chyba). Cítim jednoznačný progres jednak v množstve slovnej zásoby, ale hlavne v komunikácii v mojom zamestnaní, čo bol hlavný dôvod, prečo som začala študovať. Strácam zábrany používať jazyk, ktoré som predtým mala, cítim sa oveľa istejšie a sebavedomejšie v používaní jazyka. Momentálne mám najlepšiu lektorku, akú som doteraz v jazykových školách mala. Cením si jej bezprostrednosť, úprimnosť, dochvíľnosť, trpezlivosť ma stále opravovať, snahu vymýšľať mnemotechnické pomôcky na ľahšie zapamätanie nezapamätateľných slovíčok :) Ak nájdem priestor na zlepšenie, určite dám vedieť.
RenátaMetóda SPEAK Level 9
Na hodinách sa cítim veľmi dobre, je tam uvoľnená atmosféra a možnosť diskutovať na rôzne témy. Spôsob výučby mi vyhovuje, je to niečo úplne iné ako v škole :) Hlavné pozitíva sú podľa mňa v tom, že sú hodiny viac zamerané na konverzáciu bez zbytočných písomných úloh, čo je dôležité pre zlepšenie komunikácie v anglickom jazyku. Takisto ako pozitívum vnímam to, že hodiny sú vedené výlučne v anglickom jazyku s minimálnym používaním slovenského jazyka a tým pádom aj nová slovná zásoba je vysvetľovaná v anglickom jazyku a nie len jednoduchým preložením. Negatívum týchto hodín je hlavne to, že trvajú krátko a čas naozaj zbehne veľmi rýchlo :) Takisto mám niekedy pocit, že by bolo lepšie, ak by sme boli na hodine maximálne dvaja študenti, čím by sme mali viac priestoru na konverzáciu. Lektorka je super, veľmi milá a zábavná :) Vie veľmi dobre a zrozumiteľne vysvetliť rôzne neznáme slová a málokedy jej nie je rozumieť, na rozdiel od iných speaker-ov. Nedostatky? I have no idea.
VladoFiremná skupinová výučba
Na hodinách je super, rozhodne by som to nemenila. Tvoj štýl učenia mi sedí, je to pre mňa zaujímavejšie a určite väčšia výzva, keďže som nútená rozprávať, čo mi nejde. Ale môžem povedať, že ja mám zo seba dobrý pocit a pamätám si oveľa viac a teším sa na každú ďalšiu hodinu. Veľmi ma bavia tvoje kreatívne spôsoby ako si zapamätať niektoré veci z gramatiky, ktoré mi nedávajú zmysel a tiež hry, ktoré boli perfektné. A samozrejme, nedám dopustiť na tvoj kávovar :D Tak skoro neodídem.
MáriaOdborná angličtina - medicína
Počas vyučovania sa cítim príjemne a uvoľnene, bez strachu z toho, či hovorím, prekladám, reagujem resp. odpovedám správne alebo nie. Vyhovuje mi spôsob výučby z dôvodu, že si môžem dohodnúť výučbu v priebehu týždňa podľa môjho pracovného kalendára, a samozrejme, že počas hodiny stále komunikujeme len dvaja. Negatíva zatiaľ nevidím. Mám pocit, že sa zlepšujem, na hodinu sa vždy teším, a hodina mi ubehne veľmi rýchlo. Z lektorky mám veľmi príjemný pocit, má príjemné vystupovanie a aj spôsob komunikácie.
PeterKonverzačné hodiny

Metóda Speak Direct Method

 • Haja Education s.r.o. je licencovaný partner SPEAK Direct Method
 • SPEAK Direct Method sa radí medzi priame metódy výučby jazyka. Ide o metódu konverzačnú, pri ktorej je študent nútený rozprávať už od prvej hodiny. Hodiny sú dynamické, takže udržia Vašu pozornosť. Cieľom hodiny je plynulé rozprávanie bez premýšľania a prekladania v materinskom jazyku. Študent si počas takýchto hodín vybuduje rýchle a pohotové reakcie pri používaní cudzej reči. Lektori sú špeciálne vyškolení, aby Vám zaručili tú najvyššiu kvalitu výučby. 
 • Hodiny sú vedené formou kontrolovanej konverzácie, kedy lektor kladie otázky a študenti odpovedajú. Na týchto hodinách študent rozpráva 6x viac ako na bežných hodinách angličtiny. Výučba prebieha buď individuálne alebo v malých skupinách, aby mal každý šancu rozprávať. Týmto spôsobom sa naučíte angličtinu ako svoj materinský jazyk, keď ste boli ešte dieťaťom - najprv začnete rozprávať a potom  sa naučíte čítať a písať. 
 • Metóda pozostáva zo 16 levelov (A1-B2/C1), takže sa môžete začať učiť, či už ste úplný začiatočník alebo pokročilý. 

Aké levely angličtiny existujú?

A1 - úplný začiatočník

Ak na mňa niekto hovorí pomaličky, tak rozumiem základné slová alebo frázy. Ovládam témy ako ja a moja rodina, moja práca a pod. Viem sa vyjadrovať v jednoduchých vetách o základných veciach, napr. kúpa lístku, spýtanie sa na cestu. Položím otázku, no modlím sa, aby bola odpoveď jednoslovná. Čítam a rozumiem jednoduchým oznamom a upozorneniam. Dokážem napísať pohľadnicu, odkaz alebo vyplniť formulár.

A2 - začiatočník

Rozumiem bežnej slovnej zásobe pokiaľ ide o témy, ktoré sa ma týkajú ako je moja rodina, práca, nakupovanie, moje mesto a pod. Dokážem sa orientovať v jednoduchšom texte ako je inzerát, krátka správa, cestovný poriadok, oznámenie. Viem nadviazať komunikáciu, no udržať ju, je pre mňa náročné. Dokážem napísať jednoduchý list, oznam alebo poďakovanie.

B1 - mierne pokočilý

Rozumiem hlavnej myšienke filmu, seriálu alebo správ. Zvládam komunikovať v situáciách každodenného života alebo pri cestovaní. Dokážem opísať svoje plány, skúsenosti a vytvoriť jedoduchý príbeh. Dokážem napísať jednoduchý súvislý text na témy, ktoré poznám alebo ma zaujímajú.

B2 - stredne pokročilý

Rozumiem dlhšej reči a prednáškam, ak mi je daná téma známa. Dokážem porozumieť väčšine filmov, seriálov a knihám. Dokážem viesť bežný rozhovor s rodeným hovoriacim, aktívne sa zúčastniť v diskusii a povedať svoj názor. Dokážem napísať podrobný text o témach, ktoré poznám, napíšem aj referát alebo správu.

C1 - pokočilý

Rozumiem dlhšej reči, aj keď nemá jasnú štruktúru a niekedy sa používajú metafory a obrazné pomenovania. Viem čítať literatúru rôznych žánrov. Dokážem sa vyjadrovať plynulo a spontánne bez hľadania výrazov. Využívam jazyk pri bežnej aj profesionálnej komunikácii. Dokážem jasne a podrobne opísať zložité témy.

C2 - expert

Nemám problém pri pochopení akejkoľvek témy a druhu hovoreného jazyka, či už naživo alebo z vysielania. Ľahko sa mi čítajú akékoľvek formy písaného jazyka. Dobre ovládam idiomatické a hovorové výrazy. Dokážem sa zúčastniť akejkoľvek komunikácie a diskusie. Dokážem napísať text v rôznych štýloch a náročnostiach.

Si nový študent?

Napíš nám predtým, než si zakúpiš hodiny.

 • Dohodneme si ukážkovú hodinu ZDARMA (30min.)
 • Urobíš vstupný test, aby sme poznali Tvoju úroveň
 • Zistíš, či sa Ti naša výučba páči :)

Napíš nám, o ktorú službu máš záujem.

Vaše osobné informácie budú použité len pre účely vyriešenia Vašej otázky. Zásady spracovania osobných údajov