SKUPINOVÁ VÝUČBA

Rád/a sa učíš spolu s lektorom? Potrebuješ nakopnutie a neustálu motiváciu učiť sa? Chceš sa rozhovoriť, nech už nemáš strach otvoriť ústa, keď si na dovolenske alebo na meetingu v práci? Si na správnom mieste. Veľmi radi Ti pomôžeme s tým, čo potrebuješ. Výučba prebieha ONLINE, všetky materiály dostaneš od lektora. Jediné, čo je potrebné urobiť, je prísť na hodinu.

Pozri sa, čo Ti skupinová výučba ponúka.

Kto vytvára skupinu?

Skupina je súkromná, teda v nej sa nachádzajú len ľudia, s ktorými si sa dohodol, že sa idete spoločne učiť. Potrebné je pamätať na to, aby ste mali podobnú úroveň angličtiny, nech vieme zaručiť progres každému. No to už nechaj na nás. V prípade záujmu prejde každý z vás vstupným testom, kde zistíme, kto má akú uroveň angličtiny.

Čo čakať?

 • Len Ty, Tvoji kamoši a lektor
  Na vyučovacej hodine si len Ty, Tvoji kamoši a lektor, preto sa výučba prispôsobuje len a len vašim požiadavkám.
 • ONLINE výučba
  Výučba prebieha online pomocou videohovoru cez Google Meet.
 • Výučba prispôsobená len vám
  Ak sa vám učí lepšie pomalším tempom, spomalíme, ak sa vám naopak lepšie učí rýchlejšie, zrýchlime. Hodiny budú vždy dynamické a všetci budete mať zaručený progres.
 • Môžete si vybrať z viacerých typov hodín a kombinovať ich
  Neviete anglicky vôbec? Potrebujete sa zlepšiť v konverzácii alebo gramatike? Chcete sa pripraviť na záverečnú skúšku či pohovor? Chcete sa zlepšiť v obchodnej angličtine? Nie je problém.
 • Prístup do študentskej zóny
  Popri svojom štúdiu budete mať aj prístup do členskej sekcie plnej rôznych online lekcií zdarma.
 • Nová slovná zásoba vždy po ruke
  Po každej hodine všetci obdržíte e-mail s novou slovnou zásobou, ktorá sa počas hodiny preberala, takže sa nikdy nestratíte.
 • Dostaneš osvedčenie o štúdiu
  Po ukončení svojho štúdia od nás dostaneš osvedčenie, v ktorom budeš mať uvedenú úroveň jazyka, ktorú si zvládol.
 • Dohodni si úvodnú konzultáciu zdarma
  Nevieš do čoho ideš? Ozvi sa nám a dohodni si úvodnú konzultáciu zdarma.

Typy hodín

 • 1
  Konverzácie
  Angličtinu ako tak poznáš, no rozprávanie Ti robí problém? To napravíme. Hodiny sú tématické, takže sa naučíš rozprávať o rôznych každodenných alebo aj odborných témach.
 • 2
  Gramatika
  Rozprávať vieš, no nevieš hovoriť správne. Jednoducho a jasne Ti vysvetlíme gramatiku a rovno ju aj použijeme v kontexte.
 • 3
  Obchodná angličtina
  Nauč sa komunikovať v biznise. V obchode sa používajú špecifické slová a frázy, ktoré sa s nami naučíš ľavou zadnou.
 • 4
  Maturita
  Bojíš sa maturity? Pripravíme Ťa ako na jej písomnú, tak aj na ústnu časť a naučíme Ťa všetky tipy a triky, ktoré potrebuješ vedieť.
 • 5
  Pohovor
  Chceš zažiariť svojou angličtinou na pohovore? Spoločne sa pripravíme na všetky otázky, ktoré sa Ťa môžu opýtať.
 • 6
  Certifikát
  Potrebuješ medzinárodný certifikát kvôli práci či štúdiu? Pripravíme Ťa naň. Stačí nám napísať, o ktorý máš záujem - CFE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC, TOEFL
 • 7
  Výučba pre deti
  Chcete, aby Vaše dieťa rozprávalo už od skorého veku? My ho radi angličtinu naučíme hravou formou prispôsobenou jeho veku.
 • 8
  Doučovanie do školy
  Si študent, ktorý má v škole problémy a nikdy nevieš pochopiť, čo od Teba chcú? Radi Ti pomôžeme, aby si domov nosil tie najlepšie známky, no hlavne, aby si učivu porozumel.

Aký je postup?

Vyplň formulár

Nezáväzne nám napíš pomocou Google formulára a my sa Ti ozveme.

Úvodná konzultácia

Spoločne si dohodneme úvodný pokec, vyplníš vstupný test a nájdeme vhodné časy.

Začni sa učiť

Keď už máme všetko dohodnuté, predplatíš si hodiny a ideš sa učiť. Nič ti už nestojí v ceste!

Cena

Hodiny sa predplácajú v balíku min. 10 vyučovacích hodín (alebo viac). Neabsolvované hodiny nie sú prenosné.
Zrušenie hodiny je možné 24 hodín vopred, inak sa berie za neabsolvovanú.

2 študenti
15€
45 minút / 1 osoba
Hodiny prebiehajú ONLINE
Min. počet hodín, ktorý si je potrebné kúpiť je 10 vyuč. hodín
3-4 študenti
12€
45 minút / 1 študent
Hodiny prebiehajú ONLINE
Min. počet hodín, ktorý si je potrebné kúpiť je 10 vyuč. hodín

Čo hovoria študenti

Moje hodiny angličtiny prebiehajú vo veľmi uvoľnenej atmosfére, bez zbytočného stresu. Vždy sa na hodinu teším a baví ma, keď rozvíjame aj témy, ktoré síce súvisia s preberanými slovíčkami, ale nie sú striktne súčasťou účiva. Skrátka, baví ma neformálna konverzácia na rôzne témy. Využívaný spôsob výučby mi maximálne vyhovuje a núti ma rozmýšľať, zároveň ma motivuje k príprave na ďalšiu hodinu. (Niekedy však moja príprava zaostáva :( čo je ale moja chyba). Cítim jednoznačný progres jednak v množstve slovnej zásoby, ale hlavne v komunikácii v mojom zamestnaní, čo bol hlavný dôvod, prečo som začala študovať. Strácam zábrany používať jazyk, ktoré som predtým mala, cítim sa oveľa istejšie a sebavedomejšie v používaní jazyka. Momentálne mám najlepšiu lektorku, akú som doteraz v jazykových školách mala. Cením si jej bezprostrednosť, úprimnosť, dochvíľnosť, trpezlivosť ma stále opravovať, snahu vymýšľať mnemotechnické pomôcky na ľahšie zapamätanie nezapamätateľných slovíčok :) Ak nájdem priestor na zlepšenie, určite dám vedieť.
RenátaKonverzácie
Na hodinách sa cítim veľmi dobre, je tam uvoľnená atmosféra a možnosť diskutovať na rôzne témy. Spôsob výučby mi vyhovuje, je to niečo úplne iné ako v škole :) Hlavné pozitíva sú podľa mňa v tom, že sú hodiny viac zamerané na konverzáciu bez zbytočných písomných úloh, čo je dôležité pre zlepšenie komunikácie v anglickom jazyku. Takisto ako pozitívum vnímam to, že hodiny sú vedené výlučne v anglickom jazyku s minimálnym používaním slovenského jazyka a tým pádom aj nová slovná zásoba je vysvetľovaná v anglickom jazyku a nie len jednoduchým preložením. Negatívum týchto hodín je hlavne to, že trvajú krátko a čas naozaj zbehne veľmi rýchlo :) Takisto mám niekedy pocit, že by bolo lepšie, ak by sme boli na hodine maximálne dvaja študenti, čím by sme mali viac priestoru na konverzáciu. Lektorka je super, veľmi milá a zábavná :) Vie veľmi dobre a zrozumiteľne vysvetliť rôzne neznáme slová a málokedy jej nie je rozumieť, na rozdiel od iných speaker-ov. Nedostatky? I have no idea.
VladoFiremná skupinová výučba
Páči sa mi tento štýl výučby, lebo sa môžem učiť kedy chcem, nemám presne stanovený čas. Ak niečomu nerozumiem, môžem sa na Aďku hneď obrátiť a ona mi pomôže. Tento štýl výučby je trochu iný ako normálne sa učenie AJ a to hlavne v tom, že aj keď sa učíte doma sami, musíte nahlas rozprávať :D Nie je to len o gramatike. Aďka je veľmi milá a veselá osoba, nemám problém mi niečo vysvetliť aj sto krát, keď niečomu nerozumiem. Zo začiatku som bola trochu skeptická, ako sa naučím poriadne rozprávať ale s úlohami, ktoré mi Aďka posiela som sa pekne rozrozprávala a ide mi to oveľa lepšie a ľahšie ako na začiatku. Takže ak váhate nad týmto kurzom, určite poďte do toho, nebudete ľutovať!
DanielaJazykový koučing
Chtěla bych říct, že jsem strašně VDĚČNÁ za lidi v HAJA a za to, že jsem konečně našla motivaci a chuť investovat do sebe a do tohoto kurzu. Strašně moc děkuji SImonce, že má se mnou trpělivost v konverzacích, za její přístup, za to, jaký je člověk, za její každodenní motivaci, moudra.. Moc to pro mě znamená. Nepřijdu si tu jak na nějakém kurzu, ale jako doma. Děkuji 💓
DenisaMinikonverzačky

Často kladené otázky

Ako funguje spolupráca?

Pošli nám nezáväzný formulár, kde nám povieš niečo bližšie o sebe a svojich potrebnách. Ozveme sa ti emailom a dohodneme si úvodnú konzultáciu (ak si si ju ešte nerezervoval). Na úvodnej konzultácii nám priblížiš svoje predstavy a motiváciu k učeniu sa, aby sme ti čo najlepšie vedeli pripraviť lekcie na mieru. Pridelíme ti lektora, s ktorým budeš spolupracovať, dohodneme časy výučby, dostaneš všetky potrebné informácie a linky mailom a môžeš sa začať učiť!

Ako vyzerajú lekcie?

Každá lekcia sa začína neformálnou konverzáciou, aby z teba opadol stres a vedel si prepnúť svoj mozog na učenie sa. Následne si s lektorom preopakujete učivo z minulej hodiny, dovysvetlíte si veci, ktoré ti nie sú jasné, prípadne ak máš otázky k domácej úlohe, prejdete si ich. Je veľmi dôležité, aby si najprv rozumel tomu, čo sa už preberalo, aby sme vedeli pokračovať ďalej. Potom sa prejde k novému učivu. Všetky naše hodiny sú robené konverzačne, teda ak sa preberá nová slovná zásoba, gramatika alebo si niečo spoločne čítate, následne sa o tom rozprávate, aby si vedel využiť všetko, čo si sa naučil v reči. Niekedy sú hodiny len o rozprávaní sa na témy, ktoré ťa bavia.

Musím si kupovať materiály?

Nie. Všetky materiály na výučbu ti poskytneme. Budeš mať vlastné konto, kde ti budeme odkladať všetky linky, PDF materiály a domáce úlohy, aby si sa k nim mohol kedykoľvek vrátiť. Taktiež, po každej hodine dostaneš od lektora zoznam novej slovnej zásoby, ktorú ste rozoberali počas lekcie.

Ako často mi odporúčaš mávať hodiny?

Každému študentovi vždy hovorím túto odpoveď: Nastav si takú intenzitu, ktorá je pre teba udržateľná. Najlepšie je mať hodiny pravidelne (1x týždenne, 2x týždenne), aby si si vytvoril zvyk. Je preto veľmi dôležité vedieť reálne zhodnotiť svoju situáciu a možnosti. Ak sa rozhodneš mať výučbu 1x týždenne, no zdá sa ti to málo, ale vieš, že inak by si to nezvládal, učeniu sa vieš venovať aj mimo nej vďaka domácim úlohám, čítaniu kníh, pozeraniu filmov a podobne. Každý študent má prístup aj do našej študentskej zóny, kde je viac ako 250 spracovaných lekcií. Stačí teda kliknúť a vieš sa učiť.

Za ako dlho sa dohovorím po anglicky?

Odpoveď na túto otázku je veľmi individuálna. Každý človek vníma "dohovorenie sa" inak. Pokiaľ ide o naučenie sa angličtiny na cestovanie, aby si sa nestratil na letisku, to zvládneš za niekoľko týždňov. No ak chceš viesť zmysluplné konverzácie s anglicky hovoriacim človekom, to môže trvať niekoľko mesiacov a niekedy aj rokov. Veľa záleží od toho, koľko času angličtine venuješ, či sa ňou obklopuješ a aj od toho, ako pristupuješ k štúdiu. Každý študent je individuálny a k príprave lekcií takto pristupujeme aj my. Pripravíme ti lekcie tak, aby si sa z učenia tešil.

Neviem, aký mám level angličtiny. Ako to zistím?

Na konci kontaktnúho formulára nájdeš link na vstupný test. Vyplň ho a my ti budeme vedieť bližšie povedať, ktorý level angličtiny máš a na čom potrebuješ zapracovať. Na základe tohto testu ti vytovríme individuálny plán výučby.

Za aký čas si musím minúť predplatené lekcie?

Balíčky lekcií máme nastavené podľa intenzity, ktorú si zvolíš. Balíčky sa predplácajú za lekcie na mesiac vopred. Ak svoje lekcie nestihneš minúť v danom mesiaci, vieš si ich preniesť do nasledujúceho mesiaca výučby. Najneskôr je lekcie potrebné minúť do 2 mesiacov od ich kúpy. V prípade, že lekcie nevieš absolvovať v danom časovom období, vieš si ich vybrať v podobe mentoringu (dáme ti zadania na domáce štúdium a následne od nás dostaneš spätnú väzbu).

Čo ak potrebujem zrušiť hodinu? Ako funguje zmena termínu?

Ak sa ti zmenia plány a nemôžeš absolvovať dohodnutú lekciu, je potrebné nám oznámiť jej zrušenie minimálne 24 hodín vopred na email info@chcemsaucit.sk. Včas zrušenú lekciu si vieme nahradiť dvoma spôsobmi: 1) Dohodneme si iný vhodný termín v daný týždeň podľa časovej dostupnosti oboch strán, 2) ak iný termín nie je dostupný, zrušená lekcia sa automaticky nahradí mentoringom - lektor ti zašle materiály a úlohy na samoštúdium, ku ktorým následne dostaneš spätnú väzbu. Na najbližšej lekcii budete vedieť plynulo pokračovať ďalej. V prípade, ak sa na lekciu neprihlásiš alebo ju zrušíš neskôr ako 24 hodín vopred, lekcia sa ráta ako uskutočnená. V prípade, že ideš na dovolenku alebo ochorieš, vieme sa individuálne dohodnúť na prerušení štúdia na krátku dobu alebo na mentoringu. Časté rušenie lekcií však môže viesť k ukončeniu spolupráce z našej strany, lebo chceme venovať čas študentom, ktorí k štúdiu pristupujú zodpovedne.

Vyučujete aj osobne?

Nie. Výučba prebieha len online pomocou videohovoru. Takto nie si viazaný na miesto výučby a môžeš sa učiť z kancelárie, domu či kaviarne.

Aké levely angličtiny existujú?