INDIVIDUÁLNA VÝUČBA

Čo čakať?

 • Len Ty a lektor
  Na vyučovacej hodine si len Ty a lektor, preto sa výučba prispôsobuje len a len Tvojim požiadavkám.
 • ONLINE výučba
  Výučba prebieha online pomocou videohovoru cez Skype alebo Zoom.
 • Výučba prispôsobená len Tebe
  Ak sa Ti učí lepšie pomalším tempom, spomalíme, ak sa Ti naopak lepšie učí rýchlejšie, zrýchlime. Hodiny budú vždy dynamické a Ty budeš mať zaručený progres.
 • Môžeš si vybrať z viacerých typov hodín a kombinovať ich
  Nevieš anglicky vôbec? Potrebuješ sa zlepšiť v konverzácii alebo gramatike? Chceš sa pripraviť na záverečnú skúšku či pohovor? Chceš sa zlepšiť v obchodnej angličtine? Nie je problém.
 • Budeš mať k dispozícii našu knižnicu
  Počas svojho štúdia si môžeš požičiavať knihy z našej knižnice, ktoré sú prispôsobené levelu angličtiny, ktorý sa práve učíš.
 • Rezervovať hodiny si vieš online
  Nechceš fixné časy hodín? Časy, ktoré vyhovujú Tvojmu rozvrhu si môžeš kedykoľvek rezervovať online priamo zo svojho počítača.
 • Nová slovná zásoba vždy po ruke
  Po každej hodine obdržíš e-mail s novou slovnou zásobou, ktorá sa počas hodiny preberala, takže sa nikdy nestratíš.
 • Budeš mať vždy prehľad o našich hodinách
  Každý študent má k dispozícii svoju prezenčnú listinu, ktorá sa aktualizuje po každej hodine, takže vždy budeš mať prehľad o tom, čo sme preberali a koľko hodín si už absolvoval.
 • Dostaneš osvedčenie o štúdiu
  Po ukončení svojho štúdia od nás dostaneš osvedčenie, v ktorom budeš mať uvedenú úroveň jazyka, ktorú si zvládol.
 • Dohodni si ukážkovú hodinu zdarma
  Nevieš do čoho ideš? Ozvi sa nám a dohodni si ukážkovú hodinu zdarma.

Typy hodín

 • 1
  SPEAK Direct Method
  Výučba priamou metódou, ktorá Ti rozviaže jazyk. Touto metódou sa môžu učiť úplní začiatočníci ale aj pokročilí študenti.
 • 2
  Konverzácie
  Angličtinu ako tak poznáš, no rozprávanie Ti robí problém? To napravíme. Hodiny sú tématické, takže sa naučíš rozprávať o rôznych každodenných alebo aj odborných témach.
 • 3
  Gramatika
  Rozprávať vieš, no nevieš hovoriť správne. Jednoducho a jasne Ti vysvetlíme gramatiku a rozvno ju aj použijeme v kontexte.
 • 4
  Obchodná angličtina
  Nauč sa komunikovať v biznise. V obchode sa používajú špecifické slová a frázy, ktoré sa s nami naučíš ľavou zadnou.
 • 5
  Maturita
  Bojíš sa maturity? Pripravíme Ťa ako na jej písomnú, tak aj na ústnu časť a naučíme Ťa všetky tipy a triky, ktoré potrebuješ vedieť.
 • 6
  Pohovor
  Chceš zažiariť svojou angličtinou na pohovore? Spoločne sa pripravíme na všetky otázky, ktoré sa Ťa môžu opýtať.
 • 7
  Certifikát
  Potrebuješ medzinárodný certifikát kvôli práci či štúdiu? Pripravíme Ťa naň. Stačí nám napísať, o ktorý máš záujem - CFE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC, TOEFL
 • 8
  Výučba pre deti
  Chcete, aby Vaše dieťa rozprávalo už od skorého veku? My ho radi angličtinu naučíme hravou formou prispôsobenou jeho veku.
 • 9
  Doučovanie do školy
  Si študent, ktorý má v škole problémy a nikdy nevieš pochopiť, čo od Teba chcú? Radi Ti pomôžeme, aby si domov nosil tie najlepšie známky, no hlavne, aby si učivu porozumel.

Cena

Hodiny sa predplácajú v balíku min. 5 vyučovacích hodín (alebo viac). Neabsolvované hodiny nie sú prenosné.
Zrušenie hodiny je možné 24 hodín vopred, inak sa berie za neabsolvovanú.

1 vyučovacia hodina
18€
45 minút
Hodiny prebiehajú ONLINE
Min. počet hodín, ktorý si je potrebné kúpiť je 5 vyučovacích hod. (90€)
CASHBACK 1€ (min. 8hod za mesiac)
CASHBACK 2€ (min. 12hod za mesiac)

Čo hovoria študenti

Moje hodiny angličtiny prebiehajú vo veľmi uvoľnenej atmosfére, bez zbytočného stresu. Vždy sa na hodinu teším a baví ma, keď rozvíjame aj témy, ktoré síce súvisia s preberanými slovíčkami, ale nie sú striktne súčasťou účiva. Skrátka, baví ma neformálna konverzácia na rôzne témy. Využívaný spôsob výučby mi maximálne vyhovuje a núti ma rozmýšľať, zároveň ma motivuje k príprave na ďalšiu hodinu. (Niekedy však moja príprava zaostáva :( čo je ale moja chyba). Cítim jednoznačný progres jednak v množstve slovnej zásoby, ale hlavne v komunikácii v mojom zamestnaní, čo bol hlavný dôvod, prečo som začala študovať. Strácam zábrany používať jazyk, ktoré som predtým mala, cítim sa oveľa istejšie a sebavedomejšie v používaní jazyka. Momentálne mám najlepšiu lektorku, akú som doteraz v jazykových školách mala. Cením si jej bezprostrednosť, úprimnosť, dochvíľnosť, trpezlivosť ma stále opravovať, snahu vymýšľať mnemotechnické pomôcky na ľahšie zapamätanie nezapamätateľných slovíčok :) Ak nájdem priestor na zlepšenie, určite dám vedieť.
RenátaMetóda SPEAK Level 9
Na hodinách sa cítim veľmi dobre, je tam uvoľnená atmosféra a možnosť diskutovať na rôzne témy. Spôsob výučby mi vyhovuje, je to niečo úplne iné ako v škole :) Hlavné pozitíva sú podľa mňa v tom, že sú hodiny viac zamerané na konverzáciu bez zbytočných písomných úloh, čo je dôležité pre zlepšenie komunikácie v anglickom jazyku. Takisto ako pozitívum vnímam to, že hodiny sú vedené výlučne v anglickom jazyku s minimálnym používaním slovenského jazyka a tým pádom aj nová slovná zásoba je vysvetľovaná v anglickom jazyku a nie len jednoduchým preložením. Negatívum týchto hodín je hlavne to, že trvajú krátko a čas naozaj zbehne veľmi rýchlo :) Takisto mám niekedy pocit, že by bolo lepšie, ak by sme boli na hodine maximálne dvaja študenti, čím by sme mali viac priestoru na konverzáciu. Lektorka je super, veľmi milá a zábavná :) Vie veľmi dobre a zrozumiteľne vysvetliť rôzne neznáme slová a málokedy jej nie je rozumieť, na rozdiel od iných speaker-ov. Nedostatky? I have no idea.
VladoFiremná skupinová výučba
Na hodinách je super, rozhodne by som to nemenila. Tvoj štýl učenia mi sedí, je to pre mňa zaujímavejšie a určite väčšia výzva, keďže som nútená rozprávať, čo mi nejde. Ale môžem povedať, že ja mám zo seba dobrý pocit a pamätám si oveľa viac a teším sa na každú ďalšiu hodinu. Veľmi ma bavia tvoje kreatívne spôsoby ako si zapamätať niektoré veci z gramatiky, ktoré mi nedávajú zmysel a tiež hry, ktoré boli perfektné. A samozrejme, nedám dopustiť na tvoj kávovar :D Tak skoro neodídem.
MáriaOdborná angličtina - medicína
Počas vyučovania sa cítim príjemne a uvoľnene, bez strachu z toho, či hovorím, prekladám, reagujem resp. odpovedám správne alebo nie. Vyhovuje mi spôsob výučby z dôvodu, že si môžem dohodnúť výučbu v priebehu týždňa podľa môjho pracovného kalendára, a samozrejme, že počas hodiny stále komunikujeme len dvaja. Negatíva zatiaľ nevidím. Mám pocit, že sa zlepšujem, na hodinu sa vždy teším, a hodina mi ubehne veľmi rýchlo. Z lektorky mám veľmi príjemný pocit, má príjemné vystupovanie a aj spôsob komunikácie.
PeterKonverzačné hodiny

Metóda Speak Direct Method

 • Haja Education s.r.o. je licencovaný partner SPEAK Direct Method
 • SPEAK Direct Method sa radí medzi priame metódy výučby jazyka. Ide o metódu konverzačnú, pri ktorej je študent nútený rozprávať už od prvej hodiny. Hodiny sú dynamické, takže udržia Vašu pozornosť. Cieľom hodiny je plynulé rozprávanie bez premýšľania a prekladania v materinskom jazyku. Študent si počas takýchto hodín vybuduje rýchle a pohotové reakcie pri používaní cudzej reči. Lektori sú špeciálne vyškolení, aby Vám zaručili tú najvyššiu kvalitu výučby. 
 • Hodiny sú vedené formou kontrolovanej konverzácie, kedy lektor kladie otázky a študenti odpovedajú. Na týchto hodinách študent rozpráva 6x viac ako na bežných hodinách angličtiny. Výučba prebieha buď individuálne alebo v malých skupinách, aby mal každý šancu rozprávať. Týmto spôsobom sa naučíte angličtinu ako svoj materinský jazyk, keď ste boli ešte dieťaťom - najprv začnete rozprávať a potom  sa naučíte čítať a písať. 
 • Metóda pozostáva zo 16 levelov (A1-B2/C1), takže sa môžete začať učiť, či už ste úplný začiatočník alebo pokročilý. 

Si nový študent?

Napíš nám predtým, než si zakúpiš hodiny.

 • Dohodneme si ukážkovú hodinu ZDARMA (30min.)
 • Urobíš vstupný test, aby sme poznali Tvoju úroveň
 • Zistíš, či sa Ti naša výučba páči :)
Vaše osobné informácie budú použité len pre účely vyriešenia Vašej otázky. Zásady spracovania osobných údajov