JAZYKOVÝ KOUČING

Chceš zlepšiť svoju angličtinu, no strácaš sa a nevieš kde začať?

Nie si sám / sama. Veľa študentom chýba vedenie. Vedia, že sa chcú zlepšiť, no motivácia opadáva a nevedia, kde majú začať. Chýba im efektívny plán a stratégia, ktorá by im zaručila úspech.

Hľadáš spôsob a človeka, ktorý ti povie, čo, ako, kedy a prečo robiť?
Si na správnom mieste! Získaj svojho mentora.

Čo Ti jazykový koučing dá?

Jazykový koučing je forma samoštúdia, ktorá je vedená profesionálom. Každý týždeň dostaneš materiály na vypracovanie, ktoré po dokončení skontroluje lektor a dá Ti spätnú väzbu. Na učenie nemusíš byť sám/sama!

 • Ty a lektor
  Lektor pre Teba vytvorí efektívny študijny plán, ktorý ti pomôže rýchlo napredovať.
 • Výučba prispôsobená len Tebe
  Študijny plán je prispôsobený len Tebe a Tvojim potrebám. Ak Ti niečo pôjde ťažšie, budeme to preberať dlhšie, aby si si bol/a istý/á vo svojich vedomostiach.
 • Práca na 2-3 hodiny
  Každý týždeň dostaneš materiály s vysvetlením a cvičeniami. Štúdium Ti bude trvať asi 2-3 hodiny.
 • ONLINE výučba
  Všetky materiály s tebou budeme zdieľať online. Nepotrebuješ si kupovať knihy, všetko dostaneš.
 • Flexibilný čas výučby
  Kedže ide o formu samoštúdia, Ty sám / sama si vyberáš, kedy sa učíš. Materiály dostaneš raz do týždňa a máš celých 7 dní na ich vypracovanie.
 • Spätná väzba od profesionála
  Učiť sa budeš sám/sama, no spätnú väzbu dostaneš od lektora, ktorý prispôsobí materiály a študijny plán Tvojim potrebám. Spätnú väzbu dostaneš vo forme opravy cvičení a audio nahrávky priamo od lektora, ktorý ťa motivuje a povie, v čom sa potrebuješ zlepšiť.
 • Môžeš si vybrať z viacerých typov hodín a kombinovať ich
  Nevieš anglicky vôbec? Potrebuješ sa zlepšiť v konverzácii alebo gramatike? Chceš sa pripraviť na záverečnú skúšku či pohovor? Chceš sa zlepšiť v obchodnej angličtine? Nie je problém.
 • Prístup do členskej sekcie ZDARMA
  Popri svojom štúdiu budeš mať aj prístup do členskej sekcie plnej rôznych online lekcií zdarma.
 • Budeš mať k dispozícii našu knižnicu
  Počas svojho štúdia si môžeš požičiavať knihy z našej knižnice, ktoré sú prispôsobené levelu angličtiny, ktorý sa práve učíš. Knihy ti prezdieľame online, stačí si vybrať.
 • Dostaneš osvedčenie o štúdiu
  Po ukončení svojho štúdia od nás máš možnosť získať osvedčenie, v ktorom budeš mať uvedenú úroveň jazyka, ktorú si zvládol. Ztačí si dohodnúť testovanie.

Ako to v reále vyzerá?

Zadania na týždeň:

Vypracované písomné zadanie + spätná väzba:

Typy hodín

 • 1
  Všeobecná angličtina
  Chceš sa zlepšiť v jazyku ako takom. Nechceš sa zamerať na jednu oblasť ale na všetky komplexne - gramatika, posluch, písanie, čítanie, preklad, slovná zásoba, konverzácia.
 • 2
  Komunikácia a výslovnosť
  Angličtinu ako tak poznáš, no rozprávanie Ti robí problém? To napravíme. Naučíš sa správnu výslovnosť slov ako aj komunikovať na rôzne témy.
 • 3
  Gramatika
  Rozprávať vieš, no nevieš hovoriť správne. Jednoducho a jasne Ti vysvetlíme gramatiku a rovno ju aj použijeme v kontexte.
 • 4
  Obchodná angličtina
  Nauč sa komunikovať v biznise. V obchode sa používajú špecifické slová a frázy, ktoré sa s nami naučíš ľavou zadnou.
 • 5
  Maturita
  Bojíš sa maturity? Pripravíme Ťa ako na jej písomnú, tak aj na ústnu časť a naučíme Ťa všetky tipy a triky, ktoré potrebuješ vedieť.
 • 6
  Pohovor
  Chceš zažiariť svojou angličtinou na pohovore? Spoločne sa pripravíme na všetky otázky, ktoré sa Ťa môžu opýtať.
 • 7
  Certifikát
  Potrebuješ medzinárodný certifikát kvôli práci či štúdiu? Pripravíme Ťa naň. Stačí nám napísať, o ktorý máš záujem - CFE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC, TOEFL
 • 8
  Doučovanie do školy
  Si študent, ktorý má v škole problémy a nikdy nevieš pochopiť, čo od Teba chcú? Radi Ti pomôžeme, aby si domov nosil tie najlepšie známky, no hlavne, aby si učivu porozumel.

Cena

Basic
90€
4 týždne
Jazykový koučing
Prístup k týždenným úlohám
Spätná väzba od lektora
Intensive
186€
4 týždne
Jazykový koučing +
8x minikonverzačka s lektorom
Prístup k týždenným úlohám
Spätná väzba od lektora

Čo hovoria študenti

Páči sa mi tento štýl výučby, lebo sa môžem učiť kedy chcem, nemám presne stanovený čas. Ak niečomu nerozumiem, môžem sa na Aďku hneď obrátiť a ona mi pomôže. Tento štýl výučby je trochu iný ako normálne sa učenie AJ a to hlavne v tom, že aj keď sa učíte doma sami, musíte nahlas rozprávať :D Nie je to len o gramatike. Aďka je veľmi milá a veselá osoba, nemám problém mi niečo vysvetliť aj sto krát, keď niečomu nerozumiem. Zo začiatku som bola trochu skeptická, ako sa naučím poriadne rozprávať ale s úlohami, ktoré mi Aďka posiela som sa pekne rozrozprávala a ide mi to oveľa lepšie a ľahšie ako na začiatku. Takže ak váhate nad týmto kurzom, určite poďte do toho, nebudete ľutovať!
DanielaJazykový koučing
Jazykový koučing mi veľmi vyhovuje. Táto forma štúdia mi veľmi sadla. Nemusím si dohladávať veci na učenie, všetko na seba pekne nadväzuje. Hlavnou výhodou pre mňa je fakt, že sa pripravujem tak ako to stíham ja. V tejto forme kurzu není presný čas, kedy sa musíme stretnúť v online priestore, (učím sa počas týždňa vtedy, keď mám čas). Komunikácia je na veľmi vysokej úrovni. Odpoveď dostanem vždy obratom v krátkom čase. Lektorka je veľmi ochotná, láskavá a priateľská. Túto formu môžem len a len odporučiť všetkými desiatimi, som veľmi spokojná a ďakujem.
JankaJazykový koučing
Niekoľko rokov som sa učila anglický jazyk úplne sama. Sama: ako ja a internet. Časy, slovíčka , čítanie, preklad …myslím si, že som sa naučila dosť, ale aj s chybami. Dospela som do štádia, keď som nadobudla pocit že mi chýba plán, motivácia. Chcela som sa posunúť ďalej. Chcemsaucit.sk som sledovala na IG a zaujal ma jazykový koučing. Vyhovuje mi tento štýl učenia hneď z niekoľkých dôvodov : Je to forma samoštúdia, no vedená lektorom , ktorý mi vytvorí plán podľa mojich potrieb a aby štúdium bolo efektívne. Raz do týždňa dostanem materiály písomné zadania, čítanie, preklad gramatiku na vypracovanie. Mam na to týždeň a je len na mne kedy koľko času tomu venujem. Čo je ďalší dôvod, prečo to mne vyhovuje kvôli pracovnej vyťaženosti . A čo je pre mňa to najdôležitejšie - spätná väzba. Lektorka mi skontroluje vypracovanie, opraví a vysvetlí mi kde som urobila chybu a ako to má byť správne . Niektoré úlohy sú v audio nahrávkach, čo je celkom zaujímavé, keď potom počuješ sám seba. Moja lektorka je naozaj veľmi milá a vie mi veľmi zrozumiteľne vysvetliť, kde robím chyby. Komunikácia je veľmi jednoduchá a promptná. Cítim sa veľmi spokojná pri tomto spôsobe učenia. Negatíva som zatiaľ nenašla žiadne. Osobne sama na sebe pozorujem posun k lepšiemu. Je predo mnou ešte poriadny kus cesty a veľmi sa teším na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem .
PavlinaJazykový koučing

Aké levely angličtiny existujú?

A1 - úplný začiatočník

Ak na mňa niekto hovorí pomaličky, tak rozumiem základné slová alebo frázy. Ovládam témy ako ja a moja rodina, moja práca a pod. Viem sa vyjadrovať v jednoduchých vetách o základných veciach, napr. kúpa lístku, spýtanie sa na cestu. Položím otázku, no modlím sa, aby bola odpoveď jednoslovná. Čítam a rozumiem jednoduchým oznamom a upozorneniam. Dokážem napísať pohľadnicu, odkaz alebo vyplniť formulár.

A2 - začiatočník

Rozumiem bežnej slovnej zásobe pokiaľ ide o témy, ktoré sa ma týkajú ako je moja rodina, práca, nakupovanie, moje mesto a pod. Dokážem sa orientovať v jednoduchšom texte ako je inzerát, krátka správa, cestovný poriadok, oznámenie. Viem nadviazať komunikáciu, no udržať ju, je pre mňa náročné. Dokážem napísať jednoduchý list, oznam alebo poďakovanie.

B1 - mierne pokočilý

Rozumiem hlavnej myšienke filmu, seriálu alebo správ. Zvládam komunikovať v situáciách každodenného života alebo pri cestovaní. Dokážem opísať svoje plány, skúsenosti a vytvoriť jedoduchý príbeh. Dokážem napísať jednoduchý súvislý text na témy, ktoré poznám alebo ma zaujímajú.

B2 - stredne pokročilý

Rozumiem dlhšej reči a prednáškam, ak mi je daná téma známa. Dokážem porozumieť väčšine filmov, seriálov a knihám. Dokážem viesť bežný rozhovor s rodeným hovoriacim, aktívne sa zúčastniť v diskusii a povedať svoj názor. Dokážem napísať podrobný text o témach, ktoré poznám, napíšem aj referát alebo správu.

C1 - pokočilý

Rozumiem dlhšej reči, aj keď nemá jasnú štruktúru a niekedy sa používajú metafory a obrazné pomenovania. Viem čítať literatúru rôznych žánrov. Dokážem sa vyjadrovať plynulo a spontánne bez hľadania výrazov. Využívam jazyk pri bežnej aj profesionálnej komunikácii. Dokážem jasne a podrobne opísať zložité témy.

C2 - expert

Nemám problém pri pochopení akejkoľvek témy a druhu hovoreného jazyka, či už naživo alebo z vysielania. Ľahko sa mi čítajú akékoľvek formy písaného jazyka. Dobre ovládam idiomatické a hovorové výrazy. Dokážem sa zúčastniť akejkoľvek komunikácie a diskusie. Dokážem napísať text v rôznych štýloch a náročnostiach.

Nájdi výučbu, ktorá ti je ušitá na mieru!

Nevieš, ktorý typ výučby je pre teba ten najvhodnejší? Vyplň kratučký testík a zisti, ktorá služba je pre teba najlepšia!

Si nový študent?

Napíš nám predtým, než si zakúpiš hodiny.

 • Napíš nám, čo je Tvojim cieľom
 • Dohodneme si uvodný pokec ZDARMA (30min.)
 • Urobíš vstupný test, aby sme poznali Tvoju úroveň
 • Zistíš, či sa Ti naša výučba páči :)

Napíš nám, o ktorú službu máš záujem.

Vaše osobné informácie budú použité len pre účely vyriešenia Vašej otázky. Zásady spracovania osobných údajov