JAZYKOVÝ KOUČING

Chceš zlepšiť svoju angličtinu, no strácaš sa a nevieš kde začať?

Nie si sám / sama. Veľa študentom chýba vedenie. Vedia, že sa chcú zlepšiť, no motivácia opadáva a nevedia, kde majú začať. Chýba im efektívny plán a stratégia, ktorá by im zaručila úspech.

Hľadáš spôsob a človeka, ktorý ti povie, čo, ako, kedy a prečo robiť?
Si na správnom mieste! Získaj svojho mentora.

Čo Ti jazykový koučing dá?

Jazykový koučing je forma samoštúdia, ktorá je vedená profesionálom. Každý týždeň dostaneš materiály na vypracovanie, ktoré po dokončení skontroluje lektor a dá Ti spätnú väzbu. Na učenie nemusíš byť sám/sama!

 • Ty a lektor
  Lektor pre Teba vytvorí efektívny študijny plán, ktorý ti pomôže rýchlo napredovať.
 • Výučba prispôsobená len Tebe
  Študijny plán je prispôsobený len Tebe a Tvojim potrebám. Ak Ti niečo pôjde ťažšie, budeme to preberať dlhšie, aby si si bol/a istý/á vo svojich vedomostiach.
 • Práca na 2-3 hodiny
  Každý týždeň dostaneš materiály s vysvetlením a cvičeniami. Štúdium Ti bude trvať asi 2-3 hodiny.
 • ONLINE výučba
  Všetky materiály s tebou budeme zdieľať online. Nepotrebuješ si kupovať knihy, všetko dostaneš.
 • Flexibilný čas výučby
  Kedže ide o formu samoštúdia, Ty sám / sama si vyberáš, kedy sa učíš. Materiály dostaneš raz do týždňa a máš celých 7 dní na ich vypracovanie.
 • Spätná väzba od profesionála
  Učiť sa budeš sám/sama, no spätnú väzbu dostaneš od lektora, ktorý prispôsobí materiály a študijny plán Tvojim potrebám. Spätnú väzbu dostaneš vo forme opravy cvičení a audio nahrávky priamo od lektora, ktorý ťa motivuje a povie, v čom sa potrebuješ zlepšiť.
 • Môžeš si vybrať z viacerých typov hodín a kombinovať ich
  Nevieš anglicky vôbec? Potrebuješ sa zlepšiť v konverzácii alebo gramatike? Chceš sa pripraviť na záverečnú skúšku či pohovor? Chceš sa zlepšiť v obchodnej angličtine? Nie je problém.
 • Prístup do členskej sekcie ZDARMA
  Popri svojom štúdiu budeš mať aj prístup do členskej sekcie plnej rôznych online lekcií zdarma.
 • Budeš mať k dispozícii našu knižnicu
  Počas svojho štúdia si môžeš požičiavať knihy z našej knižnice, ktoré sú prispôsobené levelu angličtiny, ktorý sa práve učíš. Knihy ti prezdieľame online, stačí si vybrať.
 • Dostaneš osvedčenie o štúdiu
  Po ukončení svojho štúdia od nás máš možnosť získať osvedčenie, v ktorom budeš mať uvedenú úroveň jazyka, ktorú si zvládol. Ztačí si dohodnúť testovanie.

Ako to v reále vyzerá?

Zadania na týždeň:

Vypracované písomné zadanie + spätná väzba:

Typy hodín

 • 1
  Všeobecná angličtina
  Chceš sa zlepšiť v jazyku ako takom. Nechceš sa zamerať na jednu oblasť ale na všetky komplexne - gramatika, posluch, písanie, čítanie, preklad, slovná zásoba, konverzácia.
 • 2
  Konverzácie
  Angličtinu ako tak poznáš, no rozprávanie Ti robí problém? To napravíme. Hodiny sú tématické, takže sa naučíš rozprávať o rôznych každodenných alebo aj odborných témach.
 • 3
  Gramatika
  Rozprávať vieš, no nevieš hovoriť správne. Jednoducho a jasne Ti vysvetlíme gramatiku a rovno ju aj použijeme v kontexte.
 • 4
  Obchodná angličtina
  Nauč sa komunikovať v biznise. V obchode sa používajú špecifické slová a frázy, ktoré sa s nami naučíš ľavou zadnou.
 • 5
  Maturita
  Bojíš sa maturity? Pripravíme Ťa ako na jej písomnú, tak aj na ústnu časť a naučíme Ťa všetky tipy a triky, ktoré potrebuješ vedieť.
 • 6
  Pohovor
  Chceš zažiariť svojou angličtinou na pohovore? Spoločne sa pripravíme na všetky otázky, ktoré sa Ťa môžu opýtať.
 • 7
  Certifikát
  Potrebuješ medzinárodný certifikát kvôli práci či štúdiu? Pripravíme Ťa naň. Stačí nám napísať, o ktorý máš záujem - CFE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC, TOEFL
 • 8
  Doučovanie do školy
  Si študent, ktorý má v škole problémy a nikdy nevieš pochopiť, čo od Teba chcú? Radi Ti pomôžeme, aby si domov nosil tie najlepšie známky, no hlavne, aby si učivu porozumel.

Cena

1 mesiac
85€
4 týždne
Jazykový mentoring prebieha ONLINE
Dostaneš prístup k týždenným úlohám
Každý týždeň dostaneš spätnú väzbu priamo od lektora

Čo hovoria študenti

Moje hodiny angličtiny prebiehajú vo veľmi uvoľnenej atmosfére, bez zbytočného stresu. Vždy sa na hodinu teším a baví ma, keď rozvíjame aj témy, ktoré síce súvisia s preberanými slovíčkami, ale nie sú striktne súčasťou účiva. Skrátka, baví ma neformálna konverzácia na rôzne témy. Využívaný spôsob výučby mi maximálne vyhovuje a núti ma rozmýšľať, zároveň ma motivuje k príprave na ďalšiu hodinu. (Niekedy však moja príprava zaostáva :( čo je ale moja chyba). Cítim jednoznačný progres jednak v množstve slovnej zásoby, ale hlavne v komunikácii v mojom zamestnaní, čo bol hlavný dôvod, prečo som začala študovať. Strácam zábrany používať jazyk, ktoré som predtým mala, cítim sa oveľa istejšie a sebavedomejšie v používaní jazyka. Momentálne mám najlepšiu lektorku, akú som doteraz v jazykových školách mala. Cením si jej bezprostrednosť, úprimnosť, dochvíľnosť, trpezlivosť ma stále opravovať, snahu vymýšľať mnemotechnické pomôcky na ľahšie zapamätanie nezapamätateľných slovíčok :) Ak nájdem priestor na zlepšenie, určite dám vedieť.
RenátaMetóda SPEAK Level 9
Na hodinách sa cítim veľmi dobre, je tam uvoľnená atmosféra a možnosť diskutovať na rôzne témy. Spôsob výučby mi vyhovuje, je to niečo úplne iné ako v škole :) Hlavné pozitíva sú podľa mňa v tom, že sú hodiny viac zamerané na konverzáciu bez zbytočných písomných úloh, čo je dôležité pre zlepšenie komunikácie v anglickom jazyku. Takisto ako pozitívum vnímam to, že hodiny sú vedené výlučne v anglickom jazyku s minimálnym používaním slovenského jazyka a tým pádom aj nová slovná zásoba je vysvetľovaná v anglickom jazyku a nie len jednoduchým preložením. Negatívum týchto hodín je hlavne to, že trvajú krátko a čas naozaj zbehne veľmi rýchlo :) Takisto mám niekedy pocit, že by bolo lepšie, ak by sme boli na hodine maximálne dvaja študenti, čím by sme mali viac priestoru na konverzáciu. Lektorka je super, veľmi milá a zábavná :) Vie veľmi dobre a zrozumiteľne vysvetliť rôzne neznáme slová a málokedy jej nie je rozumieť, na rozdiel od iných speaker-ov. Nedostatky? I have no idea.
VladoFiremná skupinová výučba
Na hodinách je super, rozhodne by som to nemenila. Tvoj štýl učenia mi sedí, je to pre mňa zaujímavejšie a určite väčšia výzva, keďže som nútená rozprávať, čo mi nejde. Ale môžem povedať, že ja mám zo seba dobrý pocit a pamätám si oveľa viac a teším sa na každú ďalšiu hodinu. Veľmi ma bavia tvoje kreatívne spôsoby ako si zapamätať niektoré veci z gramatiky, ktoré mi nedávajú zmysel a tiež hry, ktoré boli perfektné. A samozrejme, nedám dopustiť na tvoj kávovar :D Tak skoro neodídem.
MáriaOdborná angličtina - medicína
Počas vyučovania sa cítim príjemne a uvoľnene, bez strachu z toho, či hovorím, prekladám, reagujem resp. odpovedám správne alebo nie. Vyhovuje mi spôsob výučby z dôvodu, že si môžem dohodnúť výučbu v priebehu týždňa podľa môjho pracovného kalendára, a samozrejme, že počas hodiny stále komunikujeme len dvaja. Negatíva zatiaľ nevidím. Mám pocit, že sa zlepšujem, na hodinu sa vždy teším, a hodina mi ubehne veľmi rýchlo. Z lektorky mám veľmi príjemný pocit, má príjemné vystupovanie a aj spôsob komunikácie.
PeterKonverzačné hodiny

Si nový študent?

Napíš nám predtým, než si zakúpiš hodiny.

 • Napíš nám, čo je Tvojim cieľom
 • Dohodneme si uvodný pokec ZDARMA (30min.)
 • Urobíš vstupný test, aby sme poznali Tvoju úroveň
 • Zistíš, či sa Ti naša výučba páči :)
Vaše osobné informácie budú použité len pre účely vyriešenia Vašej otázky. Zásady spracovania osobných údajov